10-річчя «АVE Виноградово» відзначили фотовернісажем

Днями свої роботи на виставці «Чисте довкілля – чисте майбутнє» представили у виставковій залі «Імпасто» виноградівські фотографи – члени спілки фотохудожників Закарпаття Олег Ільчин, Любов Штефан, Іван Буркало та Андріана Нагорняк, яку приурочили до 10-річчя діяльності ТОВ «АVE Виноградово».
Експозиція складається з найрізноманітніших світлин, на яких майстри фотографії показують неймовірну красу нашого рідного міста, його чисті і охайні вулиці та неповторні краєвиди. Головною метою даної виставки є заклик до всіх не бути байдужими до нашого довкілля, спільно дбати про чистоту навколишнього світу, нагадуючи, що ми є частинка природи і маємо зберегти її для майбутніх поколінь.
Саме з приходом підприємства «АVE Виноградово», яке з 2006 року займається збором та утилізацією твердих побутових відходів, район і місто стали набагато чистішими. Наразі фірма обслуговує 24 тисячі клієнтів на Виноградівщині та Хустщині. Загалом фірма «АVE Україна» має близько мільйона клієнтів, котрі отримали високий європейський рівень надання послуг. Завдяки новітнім технологіям та європейським підходам до роботи мешканці міст і сіл навчилися культурі поводження з відходами.
На виставці були присутні голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, виконавчий директор «АVЕ Умвельт Україна» Микола Бутенко, директор ТОВ «АVE Виноградово» Адальберт Жидик, представники обласної фотоспілки. У своїх промовах вони відзначали, що за роки діяльності підприємство «АVE» демонструє хорошу роботу, про це яскраво свідчить дана фотовиставка. Побажали процвітання підприємству, щоби ми з його допомогою могли споглядати на світлинах наших фотомитців лише чисті узбіччя, чудові куточки нашого міста і неймовірні пейзажі.
Любов ПЕЛЕХАЧ