Аби тепло дитячих сердець зігрівало захисників України

Минулої середи в актовому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА відбулася традиційна акція «Новорічний подарунок – захиснику України». Як зазначила методист УОМС Віра Столець, учні власноруч виготовили незліченну кількість оберегів, малюнків та листів. У 197-ми коробках знаходиться понад тисячу подарунків. Також Віра Степанівна зазначила, що коли вони оголосили про початок святкової акції, отримали інформацію про пораненого солдата Збройних сил України Івана Кіраля. На його лікування школярі зібрали понад 22 тисячі гривень. Серед присутніх були і батьки постраждалого військовослужбовця. Тато Івана щиро подякував всім небайдужим за допомогу і підтримку, зазначив, що з Божою поміччю їх син йде на поправку.
За подарунки, зігріті чистою любов’ю дитячих сердець, вдячність та безмежна шана освітянам району, учням та їх батькам лунала з вуст координатора громадської організації Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів Михайла Романа та голови громадської організації «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот» Віталія Галаса.
Михайло Роман підсумував результати акції «Добро жменями», вручивши переможцям рюкзаки – Новосільському навчально-виховному комплексу, та школярам – учню 6 класу з Фертешолмаша Даніелу Ботошу, другокласнику Максиму Черничку та 11-класнику Олександру Балогу з міської ЗОШ №4, котрі назбирали найбільшу кількість кришечок. Виступаючий наголосив, що акція триває і надалі. Віталій Галас додав, що військові, котрі зараз перебувають у зоні ООС (АТО) також беруть активну участь в акції «Добро жменями», адже вони там п’ють воду у пляшках і так само збирають пластикові кришки для виготовлення протезів.
На завершення акції Віра Столець подарувала волонтерам чудовий календар зі світлини буденного позашкільного життя Виноградівщини.
Відтак усі коробки завантажили у мікроавтобус приватного підприємця Степана Ройко, котрий відвіз їх у Мукачево, а вже звідти півтори тонни «святкового настрою» відправили на Донбас.
Наталія Кобаль