Батьки вірять, що їх донечка одужає

Шестирічній Анастасійці з Виноградова лікарі діагностували аутизм. Здавалося б, невиліковне вроджене захворювання. Та батько стверджує, що у його донечки є всі шанси на одужання.
– Наша донечка народилася здоровою. Вона була напрочуд жвавою та енергійною. Лікарі казали – дитина індиго. У рік і вісім місяців у дівчини почалися судоми і вона потрапила в реанімацію. Лікарі сказали, що з такими симптомами може бути кілька діагнозів, та визначити який саме мучить нашу донечку вони не можуть. Направили у Обласну дитячу клінічну лікарню в Мукачево. Через тиждень її виписали, наголосивши, що аналізи прекрасні. Проте, після додаткового обстеження, діагностували епілепсію. Виписали «Депакін» та «Бензонал», від котрих у дитини почалися судоми і вона стала «овочем». Справа в тім, що на неї медичні препарати не так діють, як на звичайних дітей. Тож саме через їх побічну дію ми і маємо такий страшний діагноз. Здавалося б безнадійна дитина. Та професор Вагиф Рахманов з Центральної психіатричної лікарні Дніпропетровська дає нам всі шанси на одужання. Лікування амбулаторне, безкоштовне. Та нам потрібні кошти на дорогу і на проживання, – розповідає батько хворої дівчинки. Саме він доглядає за дитиною, оскільки та сприймає і слухається тільки його, а мама тим часом їздить на заробітки за кордон.
Всі бажаючі допомогти Анастасійці можуть надсилати кошти на картковий рахунок у філії – Закарпатське облуправління АТ «Ощадбанк» №26257000063395, отримувач батько дівчини Ладжун Володимир Іванович.