Ціни на газ для населення не відповідали дійсності

Ціни на газ для населення не відповідали дійсності; зробивши крок з їх підвищення, Київ почне структурну реформу енергетичного сектору і всієї економіки України.
Про це в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна сказав спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.
«Ціни на газ не відповідали дійсності. Звичайно, у зимовий період, коли настане холодна погода, підвищення цін може викликати труднощі у деяких людей. Наскільки я розумію, уряд реалізує досить значну програму субсидій для сімей з низьким доходом, що має компенсувати їм високі ціни», – зазначив Волкер.
Він висловив впевненість, що сім’ї з невисоким доходом не повинні відчути підвищення цін в тій мірі, як могли б.
«Зробивши цей крок зараз, Київ почне структурну реформу енергетичного сектору в Україні та всієї економіки. Це необхідно було зробити, оскільки цей сектор не настільки стійкий, як був колись. Дане рішення сприятиме стабільності в енергетичній сфері. І як я вже сказав, система субсидій від уряду має компенсувати можливий негативний ефект даного рішення для населення», – додав Волкер.
Як повідомляв Укрінформ, Державна служба регулювальника відмовилася погоджувати постанову уряду про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада. Текст постанови розміщений на Урядовому порталі в суботу.
Укрінформ