Дарували добро перехожим

Неординарну акцію під промовистою назвою «Подаруй добро» провели минулої неділі у центрі міста маленькі вихованці розважально-пізнавальної студії «Розумашки» разом із своїми мамами та наставницями. А передувала цьому копітка творча робота. Адже виготовили всі разом понад сотню фетрових сердечок. Оскільки у кожної людини своє бачення доброти, то й сердечка не бели схожі одне на одного. Для кожної матусі її дитина і є втілення безмежної доброти та неймовірного щастя, то ж і не дивно, що на майже кожному сердечку оздобою слугували обличчя чи фігурки улюблених мультиплікаційних героїв діток.
Хлопчики та дівчатка під пильним наглядом дорослих залюбки дарували «сердечка доброти» всім перехожим, що траплялися на їх шляху. Навіть заходили у магазини та кафе, несучи їх працівникам та відвідувачам позитивний настрій. Наче помахом чарівної палички, символічний подарунок фетрове сердечко, подароване з щирою дитячою посмішкою на вустах, відразу ж перетворювало засмучені буденними турботами обличчя дорослих та усміхнені, настрій ставав піднесеним і щасливим. Це був неймовірний день, емоційно насичений і радісний.
За словами керівника студії «Розумашки» Наталії Данкович, естафету для участі в акції «Подаруй добро» вони отримали від дитячої студії «Пазлик», що в Самборі Львівської області, і передали її центру розвитку та дозвілля «Життя прекрасне» в Немішаєве, Київської області. Адже дарувати добро – справа благородна, яка постійно має мати місце у нашому житті.
Вл. інф.