Дарує красу і задоволення


Сучасні жінки та й чоловіки обов’язково дбають про свій зовнішній вигляд – одяг, зачіску і, звичайно, манікюр. Гарні і акуратні руки сьогодні є свого роду візитівкою у сучасному суспільстві. Тому манікюр уже став майже буденною процедурою. А ось про історію його появи мало хто цікавиться. Доглянуті нігтики – це ціла культура, яка пройшла дуже багато випробувань. Дослідники моди стверджують, що зародження цієї справи відбулося ще в 3200  р.до нашої ери. Сьогодні манікюр – це ще й свого роду мистецтво. Наші українські жінки слідкують за собою, хочуть бути завжди гарними і привабливими. А майстри манікюру пропонують різні його види: френч, нуд, французький манікюр, різні розписи і графіку, кольори і відтінки. Як кажуть, все залежить від вашої фантазії і смаку – від найпростішого до останніх модних тенденцій.
Аби наші нігтики виглядали чарівно, відкриваються салони, проводяться майстер-класи та організовуються спеціальні курси, де вчать майбутніх фахівців усім тон костям манікюру. Інколи ця справа не тільки стає улюбленою, а й навіть круто змінює життя людини.
Молода майстриня Марія Ількович захопилася цією професією спонтанно. Після закінчення школи вступила до вишу навчатися на філолога. Але потім зрозуміла, що поспішила, бо з’ясувалося, що це зовсім не той фах, якому хоче присвятити себе. Натомість, дівчину дуже зацікавило мистецтво манікюру та візажу. Адже,  що може бути благородніше, ніж дарувати прекрасній половині людства красу.
Навчитися цій справі зараз не складно, бо є багато інформації в Інтернеті, також тут можна придбати й усе необхідне для роботи. Але важливо пройти й спеціальне навчання, де викладають ази та розкривають секрети цієї професії. Саме тому дівчина пішла на курси, відвідувала майстер-класи, а також щодня багато над собою працювала. Одержала дипломи й сертифікати відповідності, які дають право на роботу. На початку кар’єри її моделями були подруги, мама, знайомі. А потім потроху сформувався й контингент постійних клієнток. Вона навчилася не лише швидко працювати, а й виробила власний стиль. Її люблять за відкритість, щирість та індивідуальний підхід до кожної людини. Молода майстриня ніколи не відмовить, навіть, якщо має багато роботи, обов’язково знайде час для кожного. Звичайно, щоб стати справжнім майстром, слід постійно цікавитися модними новинами і вдосконалюватися. Нещодавно, крім манікюру, дівчина захопилася ще й візажем та оформленням вечірніх і весільних зачісок. Марія Ількович каже, що не боїться конкуренції, яка, до слова, зараз досить велика. Адже дівчата та жінки завжди хочуть бути привабливими, а тому, обравши «свого» майстра вже не зраджують йому.
Любов ТОКАЧ