Дебютна прем’єра учнівського лялькового театру

Щорічно 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це не лише професійне свято митців сцени. Його відзначають і мільйони шанувальників музи театру – Мельпомени. Учасники учнівського театру ляльок Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока разом із викладачем Василем Югасом приурочили до цього свята свою дебютну прем’єру. Саме у День театру у Виноградівській районній бібліотеці для дітей відбувся показ лялькової вистави «Як Дід щастя здобував» за мотивами української народної казки.
Головні ролі виконували: Вертепник – Дарина Хаценюк, Дід – Анастасія Каптур, Баба – Мирослава Горзов, Дівчина з куркою – Анна Кевежді, Дядько зі свинею – Анастасія Носок, Молодик з конячкою – Александра Носок.
Як зазначив Василь Степанович, актори займаються лише з вересня місяця і вперше виступають у такому складі. Вони дуже старалися, щоб порадувати діточок. До слова, декорації та ляльки вони також виготовили власноруч. А ще дуже допомагають початківцям учасники старшої групи зразкового театру ляльок міського будинку культури, яким керує Наталія Югас.
Із захопленням діти спостерігали за виставою, сміялися над витівками героїв. Щирими оплесками юні глядачі дякували учасникам учнівського театру ляльок, які за такий короткий термін змогли підготувати повноцінну лялькову виставу.
Любов ТОКАЧ