День Конституції відзначили у Виноградові

28 червня на центральній площі нашого міста Виноградівська ЦРБ спільно з районною бібліотекою для дітей провела інформаційно-просвітницьку акцію, присвячену 21-й річниці Конституції України. Адже саме у 1996 році, висловлюючи волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
Бібліотечні працівники підготували цікаву і насичену програму. Зокрема присутнім було запропоновано переглянути тематичну книжкову виставку, де кожен бажаючий міг ознайомитися з літературою, яка розкриває історію виникнення Конституції та тим, як приймався Основний Закон країни. Також працівники книгозбірень читали вірші про Україну. Для найменших містян було організовано чудовий майстер-клас із розфарбування «серця України», де вони змогли проявити свої мистецькі творчі здібності. Затим кожен учасник міг забрати собі розфарбоване сердечко на згадку.
А найочікуванішим став флешмоб «Прапор України» з використанням фарби холі. На якусь мить площа  оповилась  яскравими жовто-блакитними кольорами і гучними вигуками «Слава Україні! Героям Слава!» Ці веселощі з фарбою надзвичайно порадували всіх. Окрім того, на учасників очікував ще один сюрприз від організаторів заходу – смачне патріотичне тістечко, яким вони охоче пригощалися.
Та на цьому святкування не закінчилися, адже у читальній залі районної бібліотеки у рамках «Ночі українського кіно» відбувся кінопоказ  стрічки режисера Тараса Химича «Жива», знятий за реальними подіями. За його сюжетом у мальовничих Карпатах живе дівчина Анна Попович, з якою відбуваються надприродні речі. Вона чує голос і бачить сни, які попереджають про небезпеку. Коли згодом вона опиняється у центрі протистояння між українськими повстанцями і силами Радянської імперії, її дар передбачення змінює не тільки власну долю Анни, але й багатьох тих, хто був поряд…
Любов ТОКАЧ