ДУЖЕ СПОДІВАЄМОСЯ НА ЛЮДСЬКЕ МИЛОСЕРДЯ

Взятися за перо заставила біда. Мій єдиний син Едуард, якому незабаром виповниться 14 років, дуже потребує вашої допомоги. Зараз він у такому стані, коли ми, батьки, самі вже не можемо впоратися, мусимо просити допомоги у небайдужих людей.
Коли мав три рочки, у нього появилася екзема. Ми одразу ж звернулися до лікарів. Постійний нагляд за ним, лікування нічого не дали. Як хлопчик підростав, так псоріаз прогресував. Нас направили у приватну клініку в Ужгород, там два роки тому встановили діагноз «ювенільний дерматоміозит». Він підтвердився і в обласній дитячій лікарні, і в Львівській клініці. Якщо по-простому – у хлопця щораз під шкірою лопаються ніби пухирці, мокріють долоні, руки, все тіло. На сонце вийти йому не можна, навіть у спеку доводиться носити майки з довгими рукавами. Останні два місяці він навіть не ходив до школи – навчається у міській ЗОШ №4, контактувати з друзями теж не може.
Позаяк на Україні наше лікування не приносило бажаного ефекту, більше того, стан погіршувався, ми у квітні самостійно звернулися до медиків Угорщини. Хлопець чахнув на очах. Появився сухий кашель, слабість, утруднене дихання, вночі дуже пітнів. В його бронхах виявлено велику кількість густих гнійних відхилень.
Дебреценські спеціалісти клініки дитячих хвороб виявили у нього загноєння легенів, взялися лікувати. За два місяці ми сплатили майже 90 тисяч гривень. Звісно, такої суми у нас не було – я звільнилася з роботи, щоб бути поряд із сином, чоловік перебивається заробітками. Скинулися рідні і знайомі.
Зараз ми вдома. Двічі на день робимо інгаляції, регулярно приймаємо гормональні. Ювенільний дерматоміозит і хронічний гнійний бронхіт – вкрай рідкісне захворювання, але воно лікується, та потрібен час, мінімум два-три роки. Біда в тому, що лікування дуже дороге. А ми вже витратили все, що мали, навіть родичі вже не можуть нам допомагати. Тому й звертаюся до всіх небайдужих людей – допоможіть мені врятувати єдиного сина. Надія вже тільки на вас і на Бога.
У відділенні АТ КБ «Приватбанк» відкрито картку на моє ім’я, рахунок 5168 7422 3580 2729.
Наталія ПЕНЦКОФЕР,
жителька м. Виноградова