Голова районної ради привітав виноградівців з відкриттям оновленого стадіону «Юність»

Офіційне відкриття стадіону «Юність» у Виноградові після завершення робіт з реконструкції відбулося 29 травня. Подію відсвяткували футбольним матчем першості області між командами ФК «Севлюш» та ФК «Вільхівці», який завершився на користь господарів – 1:0.

Уболівальників та місцевих жителів, які зібралися у цей день на спортивне свято, привітав голова Виноградівської районної ради Віталій Любка. Керівник ради у своєму виступі назвав відкриття стадіону знаковою подією для спорту у Виноградові та для юних спортсменів зокрема. Також в урочистостях взяли участь поважні гості − народний депутат Михайло Ланьо, голова Федерації футболу Закарпаття та перший заступник губернатора Іван Дуран, депутат Закарпатської обласної ради Владіслав Поляк, міський голова Степан Бочкай. Зокрема народний депутат Михайло Ланьо подякував обласному депутату Владіславу Поляку за його вагомий внесок у відбудову стадіону та привітав присутніх з поверненням футболу у Виноградів.

Тепер проводити футбольні турніри та інші спортивні змагання можна буде на сучасному і добре обладнаному стадіоні. Тут і  зручні сидіння для вболівальників, якісне зелене покриття спортивного поля, обладнані душові кабіни тощо. На проведення ремонтних робіт було виділено понад 1,5 млн. грн. з міського бюджету, також фінансово допомогли спонсори.
За повідомленням прес-служби районної ради