Голова райради обговорив з головним лікарем питання ремонту приймального відділення

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка здійснив робочий візит у районну лікарню. Спільно з очільником медичної депутатської комісії Олександром Мілюковим та головним лікарем районної лікарні Надією Онисько керівник ради відвідав приймальне відділення лікарні.
Наразі воно найбільше потребує ремонту. У підвальних приміщеннях свого часу постійно збиралася вода, тому на стінах утворилися тріщини, посипалася штукатурка, розповіла головний лікар, і на сьогодні приймальне відділення взагалі знаходиться в аварійному стані. Однак, аби зрозуміти, яких заходів потрібно вжити та скільки коштів потрібно на його ремонт, найперше необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, зазначив Віталій Любка. Потрібно близько 70 тис. грн. Присутні обговорили також і можливість залучення іноземних інвесторів до ремонту відділення.
Крім того, представники ради оглянули приміщення гінекологічного відділення, яке знаходиться по сусідству зі станцією екстреної медичної допомоги. Нагадаємо, у січні голова районної ради зустрівся з працівниками «швидкої» у Виноградові. Тоді медики звернулися з проханням про надання їм додаткових приміщень. Це питання голова ради обговорив з керівництвом лікарні. Втім, як зазначила Надія Онисько, виділити приміщення для «швидкої допомоги» немає можливості, адже у районній лікарні є також проблема з браком приміщень.
Прес-служба Виноградівської районної ради