Культпрацівники святкували

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, що проходив у Виноградівському міському будинку культури був схожий на професійно зрежисоване талант-шоу, хоч, насправді, сценарію до нього ніхто не готував і окремі виступи були експромтом. Проте, коли збираються талановиті люди, їм головне – дати волю в розмаху творчого крила…
Як і годиться на справжніх урочистостях – були офіційні виступи керівництва міста та району, кращі з кращих отримали грамоти та подяки від міської ради та райдержадміністрації. Заступник Виноградівського міського голови Василь Ціцей відмітив у своєму виступі позитивну тенденцію, зазначивши, що останнім часом культура у місті розвивається, створюються нові колективи, а вже існуючі – вдосконалюють свою майстерність. Тут важливу роль відіграють і створені належні умови для праці: відремонтований будинок культури, придбана нова озвучувальна техніка…Керівник апарату Виноградівської РДА Юрій Продан, вітаючи працівників культури та аматорів народного мистецтва від імені голови РДА Михайла Русанюка з професійним святом, зазначив важливість тієї справи, яку вони роблять, бо ж піснями та танцями вони примножують велич рідного краю. Організатор та ведучий свята – директор міського будинку культури Святослав Гал вручив подяки цілій когорті партнерів проектів міського будинку культури, спонсорів: фітнес-центрам «Дарт» та «Олімп», директору ДП «Виноградівський лісгосп» Василю Агію, депутату Виноградівської міської ради Олександру Товту, директору ГО «Чекотекс» Михайлу Черепку, приватним підприємцям Емілу Токачу, Володимиру Драгуну. Всім учасникам колективів, що діють при міському будинку культури, подарував на згадку фотознімки.
Відтак, гарний настрій гарантували самодіяльні народні хори працівників культури та любителів хорового співу (керівник Тетяна Гудачок) і ветеранів війни та праці (Віктор Марушка), самодіяльний народний оркестр народних інструментів (Віктор Марушка), хореографічний колектив «Галактика», дзвінкоголосі Юрій Орос, Лівія Баторі, Василь Січ. Граційним класичним танцем вразив Василь Горзов зі своєю напарницею, романтичні настрої грою на білому роялі навіяв Андрій Чорба, а Іван Рацин розсмішив зал гумористичними байками.
Наталія Кобаль