Курси угорської мови

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ запрошує всіх бажаючих вивчати угорську мову. Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II оголошує набір на курси угорської мови. Ви матимете можливість навчатись у досвідчених вчителів – носіїв мови, які ознайомлять вас з угорською мовою і навчать мові на початковому та середньому рівнях.
Реєстрація проходитиме виключно онлайн на сайті – genius-ja.uz.ua. Згодом, після онлайн реєстрації необхідно заповнити бланк-заяву, до якої необхідно додати копію паспорта або свідоцтва про народження. Бланк-заяву можна отримати в Навчально-консультаційному центрі ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ (кабінет 108) за адресою: 90202, Берегово, площа Кошута, 6.
Реєстрація на курси та прийом документів триватиме до 25-го травня 2017 року по середах та четвергах з 11:00 до 16:00 год. Заняття розпочнуться в липні 2017 р. у визначених населених пунктах. Кількість слухачів в одній групі може становити від 6 до 16 осіб.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 03141-42968 або електронною адресою: magyartanfolyamok@gmail.com.    Online reg.: http://bit.ly/2oNe2ae