Ми працюємо для вас

Наші вірні, надійні друзі – читачі, передплатники, дописувачі! От і минув ще один журналістський рік і вже 6 червня наш скромний колектив у черговий раз відзначатиме професійне свято – день журналіста. Саме напередодні цього дня ми звикли аналізувати свою роботу і підбивати своєрідний підсумок.
Зізнаюсь відверто – зараз період для газетярів вкрай непростий. Як ви всі вже знаєте, наприкінці минулого року ми роздержавились і вступили в новий етап вільної, недержавної преси, без жодних дотацій (хоча ми їх не мали і до того), державної підтримки… Проте, «Новини Виноградівщини» залишаються й надалі громадсько-політичним виданням району, як і раніше, співпрацюючи з органами місцевого самоврядування на комерційній основі. Саме тому нам не завжди вдається висвітлити життєдіяльність району, як би ми того хотіли, розказати на шпальтах газети вам якісь цікавинки, адже реклами, оголошення чи політичні статті (які, можливо, ви вважаєте пустими), – все це заробітна плата наших працівників та ряд інших виробничих витрат. У той час, як деякі районки відійшли у забуття, не маючи змоги заробити працівникам на заробітну плату, на закупівлю паперу, оплати комунальних послуг тощо, колектив єдиної у Виноградівському районі друкованої газети щотижня готує для вас «свіжоспечену новинку». Те, що «Новини Виноградівщини» живуть – заслуга кожного з вас, наші друзі, адже ми працюємо саме для вас.
Тому, напередодні професійного свята, щиро дякуємо всім нашим передплатникам і листоношам, котрі у будь-яку погоду несуть черговий номер газети у кожну хвіртку чи квартиру (зверніть увагу, про оперативність – мовчу, бо останнім часом постійно чуємо від передплатників нарікання на роботу пошти). Спасибі за співпрацю районній раді, міській раді, райдержадміністрації, управлінню освіти, молоді та спорту і охорони здоров’я та їх райкомам профспілки, окремим депутатам обласної ради. Вдячні підприємствам, котрі постійно оприлюднюють реклами, оголошення та важливу для населення інформацію.
Варто відзначити людей, котрі абсолютно безкоштовно жертвують свій вільний час для того, аби газета була набагато цікавішою, різногранною і читабельною. Як ви вже здогадалися, мова йде про наших громадських кореспондентів і дописувачів. Особливі слова шани складаємо нашій Мальвіні Савинець, яка не боїться гостро і відверто порушувати злободенні проблеми сьогодення. Дякуємо нашим громадським кореспондентам Марії Конкіній з Виноградова, Івану Козаку з Королева, Василю Івашку з Черни, Наталії Шкірі та її учням Пушкінської ЗОШ, краєзнавцю Івану Біланчуку.
Змінюються політичні устрої в країні, владі, та незмінним залишається потреба людей у інформуванні і наше бажання працювати для вас. Спасибі всім, хто, не зважаючи на труднощі, залишається вірним районній газеті.
Наталія Кобаль