«Мільтекс-Україна» – 15 років

Підприємство, де сповідують європейські цінності й високі соціальні стандарти
Завтра, 12 березня, ТзОВ «Мільтекс-Україна» відзначатиме15-річчя з дня заснування. Це досить вагомий для підприємства вік, бо вже набутий певний досвід, є звершення, є чим пишатися, але водночас є до чого прагнути. Адже є можливості до розвитку й вдосконалення. Цінності фабрики – висока якість продукції, соціальні стандарти для працівників та конкурентноздатна і завжди своєчасна заробітна плата.

Створене 2002 року,  Товариство з обмеженою відповідальністю «Мільтекс-Україна» стало одним із провідних підприємств нашої області. Засновником є данська компанія «Мільтекс Продакшн А/С», власником якої є підданий Королівства Данія Рене Мільтер. «Мільтекс-Україна» – це українське підприємство зі стовідсотковим іноземним капіталом. Його статутний капітал становить 6,4 млн. грн.. Досконале вивчення світового ринку визначило стратегію розвитку підприємства. Важливим етапом стала реконструкція, проведена протягом 2015-2016 років, в результаті якої ТзОВ «Мільтекс-Україна» перетворилося на підприємство європейського рівня. Значно розширилася інфраструктура, виробничі приміщення устатковані обладнанням провідних світових виробників, офіси оснащені сучасною технікою. Завершено будівництво нових складських приміщень, що розраховані на перспективу розширення виробництва.
Підприємство займається пошивом жіночого трикотажного одягу відомих брендів – H&M, Blend, Ichi Fransa, Soulmade, Only та інші. Продукція відповідає всім європейським стандартам, що дає змогу реалізовувати її у багатьох країнах, зокрема, Данії, Німеччині, Фінляндії, Норвегії, Польщі та інших, а також в Америці і Канаді. Унікальні технології дозволили наростити темпи виробництва і виробляти якісну, конкурентноспроможну продукцію, про що свідчать обсяги експорту за кордон. У 2016 році експортовано понад 1,5 млн. штук готової продукції, що є рекордним показником, досягнутим на Закарпатті. Валовий оборот 2016 року склав понад 16,9 млн. гривень.
За створеними умовами праці, рівнем соціального забезпечення, а також показниками середньої заробітної плати по підприємству (які є одними з найвищих в області) ТзОВ «Мільтекс-Україна» посідає гідне місце у сфері легкої промисловості і є зразком сучасного успішного підприємства. Середня заробітна плата на підприємстві становить 7200 гривень. Наразі на фабриці працює 110 чоловік. Масштабному аналізу можливостей українського виробника, а також запровадженню інноваційних та фінансово-економічних форм діяльності ТзОВ «Мільтекс-Україна» завдячує досвідченому та висококваліфікованому керівництву. Директор Олег Глазунов – уродженець м. Рогатин, що на Івано-Франківщині. Після закінчення у 1993 році факультету іноземних мов Прикарпатського університету працював у органах Держмитслужби. А з 2003 року став на чолі підприємства.
Ось уже 15 років швейники успішно працюють на ринку. Це стало можливим завдяки професіоналізму колективу, який зумів забезпечити європейську якість роботи, а також організаторським і менеджерським здібностям директора та спеціалістів, котрі з самого початку трудяться на підприємстві.
На даний час ТзОВ «Мільтекс-Україна» щодо технічного оснащення та якості продукції стоїть в одному ряду з провідними світовими виробниками готового трикотажного одягу. Це підприємство, де твориться європейська фешн-індустрія, а європейськість не тільки у самому одязі, а й у технологіях виробництва, в роботі з персоналом і у світогляді, коли і замовник, і виконавці цілком задоволені результатом.  
Любов ТОКАЧ