Нарада за наслідками виїздів в населені пункти району, котрі постраждали від градобою

27 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Русанюка, відбулася нарада за наслідками виїздів в населені пункти Виноградівського району, котрі постраждали від градобою 21 червня 2016 року.
Обговорено питання надання методичної допомоги із заповнення актів обстеження постраждалих від градобою житлових будинків, адже, в зв’язку із великою кількістю пошкоджених об’єктів, складення актів проходить довше зазначених термінів.
Участь у нараді взяли: заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Петік, директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Едуард Маляр, а також керівники і спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.
Олександр Петік зазначив, що обласна державна адміністрація всіляко сприятиме у вирішенні всіх проблемних питань, пов’язаних із градобоєм 21 червня 2016 року.
Голова державної адміністрації наголосив на тому, що потрібно прикладати максимум зусиль, щоб якнайшвидше скласти акти на всі будинки постраждалих, адже, тільки після цього буде можливим надання клопотання до Кабінету Міністрів України про визначення рівня надзвичайної ситуації природного характеру (градобою, 21.06.2016 року) та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для ліквідації його наслідків.
Учасниками наради також було обговорено стан проведення ремонтних робіт в закладах освіти, культури та охорони здоров’я.
 Виноградівська РДА