Народний депутат завітав у Королево

У селищі Королево відбулися збори і не прості, а за участі народного депутата України Владіслава Поляка. Зібралися кандидати на посаду депутатів різних рівнів, їх помічники з довколишніх населених пунктів майбутнього Королівського ОТГ (Черна, Новоселиця, Теково, Сасово, Веряця, Горбки, Хижа, Гудя) та прихильники політичної сили «Рідне Закарпаття». Загалом на зустрічі були присутні понад 600 чоловік.
Основною темою зібрання було вирішення найболючіших питань. Владіслав Миколайович уважно всіх вислуховував і разом шукали шляхи вирішення проблем. Жителі вулиці Дубовинська селища Королево попросили посприяти у виділенні грейдера для того, аби засипати і вирівняти вулицю. Вже наступного дня депутат селищної ради Василь Вацко повідомив, що грейдер виїхав і громада може приступати до роботи. До речі, працював грейдер і на центральній вулиці, що сполучає Королево та Черну, де найближчим часом розпочнуться роботи з ямкового ремонту. Цікаво, що люди просили грейдер на один день, а він працював аж три дні.
Зазначимо, що згідно соціологічного опитування, 75% жителів Королева на виборах 25 жовтня голосуватимуть за «Рідне Закарпаття», а мешканці прилеглих сіл – 57%. Адже люди не хочуть до влади чужих, а земляків, котрі вболівають за свою малу батьківщину.
Закликаємо всіх згуртуватися і прийти на виборчі дільниці. Перемога – за нами!

Іван Козак, наш громадський кореспонден