Новосільчани відзначили потрійне свято

Минулої неділі у Новому Селі запанував святковий настрій. У актовому залі будинку культури талановита юнь розвеселила новосільчан чудовою концертною програмою, присвячену Дню Незалежності України, нового урожаю та з нагоди свята угорського короля святого Іштвана. Спочатку прозвучали гімни двох держав – України та Угорщини. Затим слово надали голові Новосільської сільської ради Василю Пінтє, який щиро привітав присутніх на святі. У своїй промові висловив думку про наболілі проблеми в Україні, а також запросив всіх хвилиною мовчання вшанувати полеглих захисників держави. Заодно поінформував сельчан про подальші робочі плани сільської ради, котрі допоможуть покращити добробут села, а також про майбутній ремонт на вулицях населеного пункту. Не оминув увагою пам’ять талановитого односельчанина Ріхарда Чоло, котрий загинув внаслідок страшної ДТП два роки тому після святкування Дня села. У знак шани та поваги була виставлена скринька для збору пожертв на встановлення юнаку пам’ятника.
Потім слово для привітання надали голові осередку КМКС Федору Болдогу. Він привітав всіх із потрійним святом, побажав веселого та гарного настрою. Затим запросив на сцену двох талановитих учнів школи мистецтв з фортепіанного ансамблю Василя Копинцу та Естеру Йоно у присутності музкерівника Лейли Колонич. Щиро привітав їх з успішними досягненнями, побажав подальшого натхнення та попросив і надалі оберігати культурну спадщину села. Вручив їм подяки за досягнення вагомих результатів та невелику грошову нагороду.
На свято завітав й депутат районної ради, лікар-реаніматолог Віктор Трикур, котрий закликав батьків уважно спостерігати за своїми дітьми, щоб уникнути незворотних та аварійних ситуацій. Також вів мову про подальші плани та спільну працю, які б покращили фінансове становище населеного пункту. Затим запросили священика греко-католицької церкви о. Міклоша Горонгозо освятити хліб з нового урожаю. Після виступів розпочалася переповнена емоціями концертна програма. Читали прекрасні вірші, радували гостей свята дзвінкоспівом і сучасними танцями молодша та старша група дитсадка, а також виступали на святі учні дитячої школи мистецтв, дует акордеоністів, учасники художньої самодіяльності будинку культури та багато інших активістів Нового Села. Публіка оцінила юних обдарувань щирими оплесками.
На території сільської ради повних енергій дітлахів радували каруселі та батут, а також вони мали можливість поласувати цукровою ватою. Загалом, свято вдалося на славу, адже талановита юнь мала можливість продемонструвати свою майстерність та творчі здібності, а глядачі отримали від них позитивний заряд енергії.
Ріта Мезей