Отримали позитивні враження від святкування

Вже стало доброю традицією щорічно, 1 червня, відзначати Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини. Варто відзначити, що це свято присвячене не тільки дітям України, а й понад 60 країн світу. Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їх участі. Минулої п’ятниці, у перший день літа в міському парку Перені було організовано справжнє, феєричне дитяче свято. Цього прекрасного дня тут зібралися хлопчики та дівчатка із шести дошкільних навчальних закладів міста з вихователями, а також батьки зі своїми малюками для того, щоб потішити найменших, порадувати їх казковими миттєвостями та відкрити для них новий яскравий світ.
В організації святкового дійства взяли участь міський будинок культури, Виноградівська центральна районна та дитяча бібліотеки, районний центр позашкільної роботи з дітьми Виноградівської РДА. Свято стало можливим також за сприяння Виноградівської міської ради та за фінансової підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.
Цього прекрасного сонячного дня у парковій зоні зібралось близько 250 дітей, які були поділені на 10 команд. Всі вони залюбки виконували завдання цікавих конкурсних програм та розваг. Окрасою території стала казково оформлена фото-зона, яка набула неабиякої популярності серед дітей та їх батьків. Крім того, для маленьких гостей свята були влаштовані літературно-інформаційні стенди, малювання на асфальті (за кожен витвір діточки були нагороджені солодощами), майстер-класи плетіння косичок, фейс-арту, розмальовки гіпсових фігур, котрі діточки із задоволенням забирали з собою, плетіння браслетів з кольорових стрічок. Вкрай популярним став танцювальний конкурс, у якому взяли участь майже всі учасники свята. Напідкінець веселі дітлахи продемонстрували показ мод та задоволено фігурували на різнобарвно та веселково прикрашеній сцені.
Завершальним етапом урочистостей було нагородження всіх учасників свята різнокольоровими кульками та подарунковими пакунками. Дітки отримали позитивні враження від святкування.
Ріта Мезей