Перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» здобула Людмила Боднарюк

Минулого тижня в актовому залі управління освіти, молоді та спорту РДА відбулося нагородження переможниці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017». Найвищої вершини фахової майстерності в номінації «Музичне мистецтво» досягла вчителька Виноградівської ЗОШ №2 Людмила Боднарюк. Відтак у дружньому колі колег-освітян та працівників управління освіти, молоді та спорту вона приймала щирі привітання та ділилася враженнями від участі в конкурсі.
– За останні роки це перша ластівка, яка з Виноградівського району так високо піднялася, – сказав, зокрема, в своєму вітальному слові в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Жупанин. – Людмила Боднарюк з першої спроби взяла найвищу вершину. Це свого роду новий орієнтир для колег, які в подальшому братимуть участь у подібних конкурсах. Я надіюся, що ті зусилля, які в минулому році управління освіти, молоді та спорту і райдержадміністрація приділяли школі, в якій вона викладає, поповненню її навчально-матеріальної бази, теж в якійсь мірі сприяли тому результату, який показала наша колега.
Від імені колег-освітян та управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Жупанин привітав переможницю Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017», повідомив про її преміювання, а також зачитав та вручив їй подяку за сумлінну працю, високий професіоналізм, творчість, ініціативу, які спрямовані на розвиток художньо-естетичної освіти району.
– Прийміть найщиріші привітання з перемогою. Сподіваюся, що конкурс розкрив перед вами нові можливості для подальшого розвитку в освітній сфері та задля здобуття нових перемог, – зазначив у своїй промові голова РДА Михайло Русанюк, вручаючи подяку Людмилі Боднарюк за активну життєву позицію, творче ставлення до навчання та виховання дітей, ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес та за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» в номінації «Музичне мистецтво». Відтак керівник району висловив вдячність усім, хто підтримував її і вболівав за неї на всіх етапах конкурсу.
Щирі слова привітань Людмилі Боднарюк адресували також методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту РДА Віра Столець, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Іван Кльофа та колеги-освітяни. А насамкінець «Учитель року» поділилася враженнями про участь у всіх етапах Всеукраїнського конкурсу, які вона з гідністю пройшла і, досягнувши найвищої вершини, сприяла підвищенню іміджу нашого району, міста і школи, в якій викладає (детальніше про це читайте в наступному номері газети).
Ганна КОБАЛЬ  
НА ЗНІМКУ: фото на згадку для «Вчителя року-2017» – з очільником району та керівником освітньої галузі