Посміхайтесь, бо сміхотерапія продовжує життя

У виставковій залі «Імпасто» пройшли літературні читання «Словами і без слів». Тут зібралися любителі гумору та літератури. Серед гостей були директор міського будинку культури Святослав Гал, завідувачка сектору туризму та транскордонного співробітництва РДА Валентина Горнецкі, головний спеціаліст служби у справах дітей РДА Василь Січ, поет і журналіст Василь Горват, поети Іван Говбан, Василь Кляп, Світлана Тарнавська, Світлана Кедик, працівники книгозбірень міста.

У програмі заходу були читання гуморесок, комічна фотосесія та презентація зошита карикатур «Без слів» господині галереї, художниці Валентини Костьо. Комп’ютерну верстку цієї книжечки здійснила Світлана Кедик.
«Це ще одне з моїх захоплень. Малювати карикатури я почала доволі давно. Перші мої спроби друкувалися в районній газеті, а зараз з’явилася ідея кращі з них об’єднати в такий зошит-книжечку», – розповіла Валентина. А ще вона пропонує сприймати свої карикатури  неупереджено, з долею іронії, головне, щоб вони викликали посмішку. Адже сміхотерапія продовжує життя.

Присутні весело жартували, розповідаючи анекдоти, гуморески та кумедні випадки з життя. Найдотепнішими фіглярами стали корифеї-гумористи Михайло Чухран із Королева та гість із самого Довгого, що на Іршавщині, Юрій Мельник, котрі порадували учасників читань надзвичайно смішними номерами. А в цей час фотохудожник Олег Ільчин підмічав дотепні кадри, для чого навіть забрався на драбину.                     

    Любов ТОКАЧ