Привезли гумвантаж

Голова Виноградівської районної організації ТЧХУ Ірина Іжганайтіс поділилася з нами приємною новиною – вони вкотре привезли з Ужгорода до Виноградова гуманітарну допомогу для своїх підопічних.
– Тут невеличка частина гуманітарного вантажу з Німеччини, яку нам надала обласна організація Червоного Хреста. Переважно це – одяг та взуття, що були у вжитку, а також кілька коробок посуду, дитяче ліжечко і кілька матраців для дорослих. Є одне інвалідне спеціалізоване ліжко для лежачого хворого, що регулюється під потреби людини. Ми щиро вдячні депутату Закарпатської обласної ради Наталії Костелебі-Веречук, яка щоразу допомагає нам в організації транспорту та оплаті дизпального, аби привезти гумвантаж з обласного центру. Також велике спасибі за допомогу та підтримку нашим постійним волонтерам – Закарпатському будинку милосердя та його організатору і керівнику Анастасії Алатарцевій, директору ДЮСШ Івану Боршошу, – сказала голова Виноградівської районної організації ТЧХУ.
Мікроавтобус Анатолія Ониська з Великих Ком’ят вщент забитий коробками і пакетами з гуманітарною допомогою. По прибуттю на місце, волонтери вмить самоорганізувалися і розвантажили авто. Ірина Юріївна ділитиме отримані речі всім, хто цього найбільше потребує. Адже списки Червоного Хреста щоразу поповнюються новими іменами жителів району, котрі переживають матеріальну скруту або потрапили у складну життєву ситуацію.
Вл. інф.