Професійне свято захисників кордону

З нагоди Дня прикордонника, який в Україні встановлено згідно з указом Президента від 25 травня 1992 року,  у міському будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів адміністрації, представники шефських організацій, які співпрацюють з прикордонною службою, члени особового складу відділів прикордонної служби «Вилок», «Дякове», «Хижа», «Дюла» та ветерани прикордонної служби.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв у зоні АТО.
– Шановні прикордонники, сердечно вітаю вас з нагоди вашого професійного свята, яке відзначається від самого початку незалежності нашої держави. У всі часи бути військовим і зокрема, охоронцем державного кордону – почесно і відповідально. Особливо ваша роль і значимість виросли, враховуючи останні події на Сході. Наші українські кордони – кордони дружби і співробітництва, широко відкриті для друзів та партнерів, але вони завжди мають бути захищені від будь-яких посягань. Сьогодні воїни-прикордонники служать заслоном на шляху серйозних загроз. Висловлюємо вам подяку за сумлінне та самовіддане виконання свого обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових  інтересів держави, бажаю доброго здоров’я, миру та благополуччя вам і вашим родинам, – наголосив у вітальному слові Михайло Русанюк.
За вагомі особисті заслуги у справі охорони державного кордону України та з нагоди професійного свята кращих прикордонників нагороджено грамотами РДА.
Привітав колег-прикордонників – усіх тих, хто щодня стоїть на рубежі кордонів неньки-України, і подякував за професіоналізм, витримку, стійкість та мужність  т. в. о. начальника прикордонної служби «Дякове» майор Олег Буряк.
Музичними привітаннями порадували присутніх народний хоровий колектив  працівників культури та любителів хорового співу міського будинку культури, учні Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока, учасниця Х-фактора Вікторія Колосова та соліст Василь Тарнай.
Любов ТОКАЧ