Профільний комітет не підтримав створення укрупненого району з центром у Виноградові

Про це у своєму профілі у соцмережі написав народний депутат України Владіслав Поляк
У середу, 1 липня, відбулося засідання Комітету з питань організації державної влади, у рамках якого обговорювали резонансне питання створення укрупненого Берегівського району з центром у Берегові. Народний депутат України Владіслав Поляк, обраний від Виноградівського, Берегівського та частини Іршавського районів, виступив із пропозицією, аби центром новоствореного району стало місто Виноградів. Про це політик написав у своєму профілі у Facebook.
«Обираючись від Виноградівського, Берегівського та частини Іршавського районів, я завжди підкреслював, що всі ми – одна велика родина. І якщо центральна влада вирішила представити нам нову модель адмінтерустрою, то ці зміни повинні обговорюватися та здійснюватися через призму реальних економічних та демографічних показників.
Так, на сьогодні, населення Виноградівщини майже у 2.5 разів більше, ніж на Берегівщині. Річний обсяг продукції, реалізованої підприємствами Берегівщини, у 5 разів менший, ніж на Виноградівщині. Саме Виноградівську районну лікарню було визначено як опорну. Згідно з даними НСЗУ, медзаклад надає 13 пакетів послуг, Берегівська лікарня – усього 6.
З огляду на це, невдоволення громади цілком зрозуміле. Ми «за» об’єднання наших районів, однак за умови справедливого визначення адміністративного центру.
Усе це намагався донести вчора, 1 липня, до своїх колег з Комітету з питань організації державної влади», – ідеться у дописі.
Питання викликало бурхливу дискусію серед депутатів, однак, усі аргументи, наведені Владіславом Поляком на користь району з центром у Виноградові, народні обранці до уваги не взяли.
«Закликав народних обранців усіх груп та фракцій підтримати створення укрупненого району з центром у м. Виноградів та розповів про переваги такого рішення.
На жаль, наші аргументи не було почуто», – написав нардеп.

Пресслужба народного депутата України