Рятувальники ліквідовують наслідки негоди

25 квітня Виноградівщиною пронісся буревій, який наробив чимало лиха. До ліквідації наслідків негоди рятувальники були готові. Тож, тільки-но отримали повідомлення про повалені дерева, які перешкоджали руху автівок через перекриття проїжджої частини автошляхів, негайно виїхали за вказаними адресами. Всі дерева надзвичайники прибрали з доріг та розкрижували.
Загалом до відновлювальних робіт від ДСНС залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

Від редакції: Слід зазначити, що ця негода завдала непоправної шкоди і сільгоспугіддям: стрічка новин у фейсбусі того дня рясніла страшними світлинами із обірваними з металевих каркасів плівками на теплицях, поламаними дерев’яними теплицями та пошкодженими в них насадженнями помідорів, капусти, огірків, квітів. Суми збитків колосальні. Люди кажуть: «Божа сила велика і немає на кого нарікати».

Наразі селяни терплять збитки і з реалізацією продукції через карантин. Так, спочатку не мали змоги продавати на базарі, та й немає кому купувати, оскільки багато людей сидять у безоплатних або часткового оплачуваних відпустках, тому й рахують кожну копійчину, щоб прогодувати сім’ю. А тепер отримали ще один сильний удар від природної стихії… Тож, на жаль, рік обіцяє бути важким для всіх нас.

Виноградівський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області