Сім’я військових просить допомогу

У цій сім’ї городян син-прикордонник стояв на сторожі кордонів у Маріуполі, а мобілізований у 128-му ОГПБр батько воював у Донецьку та Луганську. Зараз мама та дружина солдатів просить допомогти врятувати життя дорогій її серцю людині.
– Моїй мамі 62 роки. У Закарпатському обласному клінічному кардіологічному диспансері її прооперрували: імплантували в коронарну артерію стент. Проте наголосили, що в будь-який момент може статися повторний інфаркт. Аби його уникнути, треба робити 2 операції стентування, – розповідає дочка хворої Любов Негиз. – Перебуваючи під чітким наглядом лікаря, кожні 10 днів мама ходить на огляд. Та тиждень тому їй стало погано, тиск піднявся. Лікарі діагностували передінфарктний стан. Зараз їй щодня стає гірше. Необхідне термінове хірургічне втручання: спочатку потрібно поставити один стент, а через 4-5 місяців – другий. А грошей нема. Мій чоловік зараз збирається на заробітки за кордон, тож на іншу операцію заробить. Зараз ми щиро просимо всіх небайдужих людей допомогти нам врятувати життя мами, ціна питання – 26 тис. грн.
Гроші можна надсилати на картковий рахунок у ПриватБанку 4149 4978 2325 1857 на ім’я  Солдатова Любов Олександрівна (саме так звати жінку, котра потребує операції). №тел. доньки хворої 099 16 98 504 (Любов Олександрівна).