Спасибі, друзі, що ви у нас є!

Дві суботи підряд для нашого підприємства – святкові: тиждень тому відзначали день поліграфіста, а сьогодні – день журналіста. І якщо друкарня на даний момент для нас є збитковим баластом, то газета, хоч трохи і в зміненому форматі і в нетиповому ритмі, все ж працює, тримаючи руку на пульсі життя району. На жаль, всесвітній карантин лишив свій відбиток на кожній галузі, ба, навіть на цілій економіці. Як наслідок – страждають прості люди.
Проте, не зважаючи на ряд труднощів, ми раді, що поціновувачі «Новин Виноградівщини» залишаються з нами і надалі. Ми цінуємо підтримку кожного з Вас: і тих, хто передплачує районку, і тих, хто купує її у кіосках міста або ж читає нас на сайті та в соцмережі facebook. Однозначно, нашими друзями є всі листоноші на чолі з Марією Ломпа, мережа кіосків у Виноградові ФОП Володомира Талабірчука. Саме вони є зв’язковими між редакцією і читачем, і цей зв’язок для нас дуже важливий.
У сьогоднішній святковий день особливі слова шани складаємо нашим помічникам-колегам, дописувачам та громадським кореспондентам прес-центрам народного депутата України Власдіслава Поляка, Виноградівських районної та міської рад, Виноградівської ЦБС, Виноградівської філії центру зайнятості, інспекторам ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Василю Горвату, Івану Біланчуку, Івану Козаку, Марії Селехман-Конкіній, Наталії Шкірі… Саме завдяки кожному з Вас ми розширюємо географію, кругозір і доносимо актуальну та важливу інформацію до читачів. Спасибі, друзі, що Ви у нас є! І не перестаю повторювати: залишайтеся з нами і надалі, адже ми працюємо для Вас!

Наталія Кобаль