Свої серця віддають дітям


Напередодні Дня працівників освіти у міському будинку культури відбулися урочистості, де вшановували людей, котрі присвятили своє життя цій благородній професії. Уже, як кажуть, із самого порогу навколо відчувався піднесений настрій свята – освітян району вітали барвистими квітами дівчата, а в фойє, немов стрічка кінофільму, пролітали миті світлин із життя великої шкільної родини Виноградівщини.
У переповненому вщент залі було радісно та сонячно, як і надворі, де сама золота осінь піднесла вчителям свій особливий дарунок. Приємно було бачити і ветеранів освітянської ниви, і тих, хто лише робить перші кроки в професії. За українською традицією гостей зустрічали хлібом-сіллю.
На свято до освітян завітали в. о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, голова районної ради Віталій Любка, міський голова Степан Бочкай, в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту РДА  Віктор Жупанин, голова районної профспілки працівників освіти та науки Іван Кльофа.
Дорогі працівники освіти – вчителі, вихователі дошкільних навчальних закладів, керівники гуртків, сердечно вітаю вас із наступаючим професійним святом. У всі часи вчитель – професія шанована в суспільстві. Саме на ваші плечі сьогодні лягає відповідальність за навчання та виховання гідних синів і дочок України, від вас залежить, яким буде майбутнє нашої держави. Я можу впевнено сказати, що в нашому районі трудяться висококваліфіковані педагоги, завдяки самовідданій праці яких район займає високі позиції у рейтингу навчальних закладів краю. Бажаю вам і надалі успішно працювати, щоб рівень освіти в районі піднімався лише на найвищі щаблі, – сказала у вітальному слові Наталія Костелеба-Веремчук.
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє покликання, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву, щоденну самовіддачу і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість і високий професіоналізм, – наголосив, вітаючи з професійним святом велику освітянську родину, голова районної ради Віталій Любка.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами та подяками ОДА, обласної ради, райдержадміністрації, районної ради було відзначено ряд освітян, зокрема, Людмилу Боднарюк, Ганну Йовжі, Світлану Лендєл, Тетяну Дрошковці, Віру Столець, Віктора Купара, Гізеллу Попову, Єву Ахмедову, Юлію Іванігу, Марію Їжаківську, Любов Німець, Лілію Русінко.
Своїх талановитих, чуйних, наполегливих колег, а також ветеранів-педагогів привітали голова районної  профспілки працівників освіти та науки Іван Кльофа та в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту РДА  Віктор Жупанин, котрі відзначили високу професійну майстерність освітян нашого району, відданість улюбленій справі. Останній вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки ОДА Світлані Микиті, Вікторії Січ, Оксані Нюл, Габріеллі Гомокі, Моніці Нібілевич та іншим. А завідувачку міського ДНЗ №5 Ганну Йовжі нагороджено одразу трьома грамотами, серед яких – за друге місце в конкурсі серед ДНЗ України.  
Велику когорту прекрасних людей, котрі обрали складну, але таку важливу професію – педагог і вихователь, сердечними словами привітав Степан Бочкай та висловив щиру вдячність за педагогічну майстерність та самовіддану працю. З цієї нагоди грамотами міської ради нагороджено, зокрема, Тетяну Фединець, Моніку Вашкебу, Валентину Гудачок, Світлану Чутору.
Як і годиться на святі були й музичні дарунки – пісні та запальні танці, на честь присутніх лунали лише найкращі віршовані рядки. А допоки у залі йшов святковий концерт, учні міста підготували для своїх шановних вчителів ще один приємний сюрприз – намалювали на асфальті великий барвистий «рушник вдячності» за те, що кожного дня свої серця вони віддають дітям.
Любов ТОКАЧ