Святкували 10-річчя плідної співпраці

Минулої неділі актовий зал Новосільського НВК у святковому вбранні очікував на своїх поважних гостей, аби відзначити невеличкий ювілей –10-річну співпрацю між благодійним фондом «Мистецтво за націю» м. Будоерш (Угорщина) та благодійною організацією «Люби і роби добро», керівником якої є бібліотекар бібліотеки-філії с. Нове Село Мелінда Молнар. Відкриваючи захід, вона привітала присутніх на святі та висловила всім подяку за те, що прийшли розділити радість хвилюючих миттєвостей. Після вітальних слів згадувала двох учасників організації, які вже відійшли у вічність – Чобо Болло та Ріхарда Чоло, їх світлу пам’ять вшанували на святі хвилиною мовчання.
З вітальною промовою звернувся до учасників святкового дійства й керівник угорського благодійного фонду Ендре Шіклош. Він висловив свої позитивні думки про ці багаті досвідом роки. Згадував про зустрічі, які переповнили серця та душі всіх учасників неабиякою силою та енергією.Також розповідав про братські стосунки, завдяки яким багато корисних справ вдалося зробити. Затим розпочався перегляд фотографій та відеороликів про щасливі миті минулих років.
У сторінки історії гармонійно вплелися виступи юних аматорів сцени Новосільської ДШМ. Під вмілим керівництвом педагогів, учні школи зачарували гостей свята дзвінкоспівом, показали свої культурні та музичні здібності та гарантували піднесений, святковий настрій. А яке свято без народної пісні та танців. Їх з веселими усмішками на обличчях продемонстрували початківці навчального закладу. Угорські гості БФ теж не оминули увагою учасників святкового дійства – декламували вірші та продемонстрували невеличку сценку.
Свято вдалося на славу. На завершення учасників благодійного фонду «Мистецтво за націю» порадували подарунками, затим всі присутні мали можливість поласувати смачненьким тортом. Завершальним етапом цієї ювілейної зустрічі стала екскурсія на Верецький перевал, який організували для всіх бажаючих священик греко-католицької церкви с. Нове Село о. Міклош Горонгозо та керівник благодійної організації «Люби і роби добро» Мелінда Молнар.
Сподіваємося, що ці братські стосунки з роками стануть ще сильнішими, а докладені зусилля учасників благодійних організацій приноситимуть ще більше користі та вагомих результатів.
Ріта МЕЗЕЙ