Свято весни, чарівності й краси

Напередодні свята 8 Березня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. В залі лише представниці прекрасної половини людства: педагоги, медики, діячі культури, представниці соціального захисту, підприємств та громадських організацій, а на сцені – чоловіки.
Привітати з головним святом весни, чарівності й краси жінок району прийшли голова райдержадміністрації Михайло Русанюк, районної ради Віталій Любка, міський голова Степан Бочкай.
У своїх промовах вони зазначили, що все найдорожче у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою, яка щодня дарує своє тепло, добро і ніжність. Наші жінки сьогодні створюють і плекають добробут не лише свого дому, а й рідного міста, всієї держави. Серед них є керівники і службовці, вчителі і лікарі, митці і громадські активісти. Але насамперед світлий образ прекрасної половини людства завжди був і залишається символом домашнього вогнища і сімейного затишку, найкращими у світі матусями, котрі народжують і виховують дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури і працьовитості. Очільники району та міста побажали усім мамам, бабусям, дружинам, сестрам та донечкам справжнього жіночого щастя і великого кохання.
За самовіддану працю, наполегливість і високий професіоналізм, активну участь у соціально-економічному та культурному розвитку району, міста та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня кращі представниці підприємств та установ району були відзначені грамотами.
Всім присутнім у залі чоловіки подарували чудовий концерт, в якому виступили Генріх Сивке, Андрій Чорба, Олександр Дубровка, Дмитро Декет, Іван Олаг, Володимир Більда та Юрій Орос. Ведучий святкового дійства Святослав Гал дотепно жартував та читав власні поетичні рядки, присвячені жінкам. У фойє розмістилася виставка картин місцевих художників.
Любов ТОКАЧ