У «Будинок милосердя» до малечі завітала казка

Відколи Анастасія Алатарцева приїхала до Виноградова з обпаленого війною Донбасу, відразу ж взялася за активну соціальну громадську роботу. Одним із основних аспектів діяльності створеного нею благодійного фонду «Закарпатський будинок милосердя» є опіка дітей-сиріт та із малозабезпечених сімей, а також дітей із сімей вимушених переселенців із зони АТО.
Цьогоріч на різдвяну казку до хлопчиків та дівчат завітали улюблені «мультяшні» герої (в котрих артистично перевтілилися переселенці) – Міньйони та Леопард, які не знали, що таке Різдво. Зірочка розповіла їм про це величне християнське свято і сповістила про народження Богонемовляти – Ісуса Христа. Дід Мороз із торбою подарунків привітав кожну дитину, грався з хлопчиками та дівчатками, проводив різні конкурси, переможці котрих отримали в якості призу плюшеві іграшки та цукерки.
Святкували Різдво в «Закарпатському будинку милосердя» протягом двох днів майже півтори сотні дітей-сиріт та із малозабезпечених сімей, а також юних переселенців. Без подарунку не залишився ніхто. Кожному юному глядачу Дід Мороз вручив пакуночок цукерок, які надали Роман Голованов та Екстрим-центр «Карабін» з Києва.    
Вл. інф.