У Великій Копані вшанували героїв небесної сотні

Минуло три роки після Революції Гідності та у нашій пам’яті ніколи не зітруться ці жахливі події і картини, адже гинули наші найкращі сини і дочки України. Прощання з Українськими Ангелами і нині зворушує серця кожного. На Майдані, мабуть, ще не було такої кількості квітів і свічок.
У неділю в селі Велика Копаня, біля пам’ятника «Небесній Сотні», зібралась громада села, щоб вшанувати пам’ять всіх невинно убитих Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.
«Небесна Сотня в вирій полетіла…» – саме під такою назвою проведено годину-реквієм. Під звуки тужливої мелодії пісні-гімну «Гей, пливе кача» розпочали годину-пам’яті  ведучі Валерія Балаж та Вікторія Кедик. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані та запалили свічі пам’яті. Вокальний ансамбль дівчат (Анастасія Дубровка, Ніколетта Дубровка, Віолетта Шеверя, Ангеліна Магочій, Іванна Антолик, Вікторія Дорогій, Маріанна Чутора) під керівництвом художнього керівника Вікторії Мазуряк виконали журливі та патріотичні пісні і зачитали вірші. Отець Василь разом з громадою парафії Святого Миколая відправили панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні. На завершення години-пам’яті усі учасники художньої самодіяльності разом з присутніми виконали пісню «Молитва за Україну».  Висловилюємо подяку всім, хто брав участь у проведенні заходу, зокрема, директору підприємства «Копанські джерела» Марії Федоранич, сільському депутату Івану Ковачу, заступнику сільського голови Михайлу Чонці, представнику райдержадміністрації начальнику управління Пенсійного фонду Віталію Балажу, директору дитячого садочку Ірмі Маркулинець, вчителю історії Тетяні Геращенко, сім’ї Німак та громадянам села, які були присутні.
Павліна Балаж, директор будинку культури