У Виноградові відзначили День партизанської слави

 

Минулої п’ятниці, 22 вересня, за участі керівників району, міста, представників ветеранських організацій, установ та організацій біля стели розстрілу партизанів-підпільників у Виноградові відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня партизанської слави. Цей день є державним відзначенням неоціненного внеску народних месників у перемогу над фашизмом.  
День партизанської слави збігається з початком героїчної підпільної партизанської боротьби з нацистськими загарбниками. Сформований в Україні рух опору став грізною силою і перешкодою на шляху здійснення ворогом жахливого плану поневолення народів.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та героїв сьогодення, які склали голови у 2014-2017 роках, захищаючи кордони і територіальну цілісність України.  
…І полилися щемливі рядки вірша, який декламувала вчитель Широківської ДШМ Світлана Гелл, вкарбовуючись кожним словом у душу, як і куплети пісні «Ми за мир» у виконанні юних співачок, вихованок Виноградівської ДШМ ім. Б. Бартока Дарини Хаценюк та Лізи Старости.
Під час мітингу відбулося урочисте покладання квітів шани до стели розстрілу партизанів-підпільників.
Вл. інф.