В «Імпасто» квітує весна

Підтвердженням того, що незабаром все навколо рясно заквітує стала чергова виставка, яка днями відкрилася у галереї «Імпасто». Даний вернісаж складається з тендітного букету жіночої творчості, який представили на осуд відвідувачів мисткині нашого міста і району. Вони залюбки поділилися теплом, неймовірною гармонією душі, мінливістю і загадковістю характерів, що є такими ж неординарними, як і їхні роботи, виконані у різних стилях мистецтва, серед яких – живопис, графіка та глина.
Маргарита Тегзе – уродженка Полтави, а нині головний архітектор Виноградівського району та викладач образотворчого мистецтва в дитячій школі мистецтв ім. Б. Бартока. Вікторія Тайпс народилася в місті Свалява, закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім. А. Ерделі та Закарпатську академію мистецтв. Містянка Ольга Гал закінчила Львівську національну академію мистецтв, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Ірина Товт родом із Львівщини, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, вільний митець. Діана Добош-Брода та Мар’яна Гаврило обоє з Оноку, а також працюють викладачами у ДШМ ім. Б. Бартока. Валентина Костьо мешканка Фанчикова, керуюча «Імпасто», художник та автор ряду книжок. Виноградівчанка Гелена Матій закінчила Мукачівський технологічний інститут, заступник керівника об’єднання художників «Мистецька Угоча».
Саме ці талановиті і харизматичні жінки зібрали свої роботи у творчий весняний букет, який визвав щире захоплення присутніх, зокрема, начальника відділу культури РДА Василя Югаса, громадської діячки Марії Конкіної, місцевих художників та поетів.
Особливого шарму та домашнього затишку додало вернісажу чаювання із духмяним варенням, солодким печивом та мискою цукерок під ніжну музику весни…
Любов ТОКАЧ