В «Імпасто» презентує свої полотна Олександр Шандор

Тетянин день у Виноградові позначився цікавою подією – у картинній галереї «Імпасто» відкрилася персональна виставка художника, нашого земляка Олександра Шандора.
Він народився у 1981 році у Виноградові. Навчався на відділенні обробки металу Ужгородського коледжу мистецтв ім. А. Ерделі. Але, в підсумку, живопис взяв верх над металом. З 2007 року є членом творчого об’єднання «Митець Верховини», а з 2012 – молодіжного союзу «Закарпатських художників». Активний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, мистецьких пленерів, а також благодійних акцій. На рахунку молодого живописця вже декілька персональних виставок у престижних галереях Києва (Київський університет права КУП НАНУ, 2015 р.), Львова (галерея «Мадам Пальмгрен», 2016 р.), Києва (галерея «Zavalny ARTсenter», 2017 р.), Житомира (галерея «Gnatyuk ARTсenter», 2018 р.), а також за кордоном. Цього разу він вперше наважився представити свій творчий доробок у рідному місті. Свою виставку художник вважає підсумком свого десятилітнього творчого шляху, яку присвячує коханій дружині та натхненниці Тетяні.
«Неймовірно цікава експозиція нараховує понад сорок полотен, серед яких натюрморти і пейзажі, переважно в імпресіоністичному стилі, написані автором із натури за останні п’ять років. Художник ретельно обирав картини для своєї виставки, адже для нього дуже важливий і виважений крок – вперше постати перед шанувальниками образотворчого мистецтва у своєму місті. Представлені полотна – результат плідної роботи під час різноманітних творчих поїздок і численних пленерів, у яких автор постійно бере участь», – сказала, презентуючи митця, керуюча «Імпасто» Валентина Костьо.
З відкриттям першої виставки художника привітав начальник відділу культури РДА Василь Югас, наголошуючи на цікавому особистому почерку автора, його неймовірній витонченій манері письма.
Привітати молодого митця до нашого міста завітало багато друзів, колег-художників з Хуста, Берегова, Сваляви і, звичайно, Виноградова. Всі присутні відзначали талант і величезну працьовитість Олександра Шандора, власне вміння художника бачити прекрасне та передавати його на полотні, наголошуючи, що митець є справжньою перлиною у творчому намисті художників Виноградівщини.
Виставка триватиме до
22 лютого. Тож не втратьте нагоди познайомитися з мистецтвом справжнього майстра пензля.
Любов ТОКАЧ