В «Імпасто» вирує весна…

Перший день весни у Виноградові порадував не лише приємними від­чуттями, що настала найулюбленіша багатьох із нас пора, а й був вдало доповнений яскравою палітрою ви­ставки «Весна 2019», яка відкрилася у галереї «Імпасто». Саме тут вдало поєдналися три безкінечні цінності – жінка, мистецтво і весна…

«Уже протягом двох років ми про­водимо весняний вернісаж, на якому виноградівські художниці радують гостей та шанувальників образот­ворчого мистецтва своїми новими роботами, цікавими ідеями, сповне­ними живильними емоціями, теплом і любов’ю», – сказала, відкриваючи виставку, керуюча «Імпасто» Вален­тина Костьо.

Цьогоріч свої роботи на виставці презентують дев’ять представниць прекрасної половини людства, серед яких вже добре відомі автори, а також молоді художниці: Маргарита Тегзе, Гелена Матій, Любов Шпак, Діана Добош-Брода, Альона Стасюк, Ві­кторія Тайпс, Анастасія Михайло­ва, Ірина Товт і Валентина Костьо. Вони виставили на осуд відвідувачів 58 неординарних графічних і живо­писних полотен, які приваблюють своєю особистістю, оживають, захо­плюють колоритом і «дихають» ніж­ністю, гармонією, затишком, коханням до людей, любов’ю до рідного міста, нашого краю.

Своїми враженнями і неймовір­ними відчуттями від виставки поді­лилися начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Югас, голова ГО «Виноградівські пацьорки» Ірина Іжганайтіс, поетеса Світлана Кедик, керівник творчого об’єднання «Митець Верховини» Валерій Дьор­дяк, шанувальниця образотворчого мистецтва Світлана Тарнавська та багато інших.

Протягом місяця поціновувачі пре­красного зможуть насолоджуватися сонячним теплом, яскравими барвами, різноманіттям відчуттів, які вирують на полотнах в «Імпасто». Відвідайте виставку і ви неодмінно відчуєте, що прийшла весна…

Любов ТОКАЧ