Великоком’ятівська одинадцятирічка отримала шкільний автобус


Щиро радію за рідну школу. Адже цього тижня в Ужгороді з рук голів закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля та обласної ради Михайла Рівіса отримали новенький шкільний автобус, котрий тепер красується на подвір’ї альма-матер. До слова, на Виноградівщині тільки Великоком’ятівська одинадцятирічка отримала новенький шкільний автотранспорт. Посприяла цьому депутат обласної ради Наталія Костелеба-Веремчук.
– Автобус було придбано за кошти обласного бюджету. Щиро дякуємо за такий чудовий подарунок губернатору Геннадію Москалю та депутату Закарпатської обласної ради Наталії Костелебі-Веремчук. Окрему подяку висловлюю департаменту освіти, який виділив саме для нашої школи цей новенький автобус. Він нам був дуже потрібний, оскільки є віддаленість від домівки до школи із вулиць Івана Франка (Завадка) та Ватутіна (Малі Ком’яти). Також плануємо проводити багато екскурсій, – каже директор школи Неля Козуб.
З нагоди знаменної події дітки прийшли до школи у вишиванках, оздоблений кульками автобус зустрічали з неабияким захопленням та радістю. На святковій лінійці його освятив настоятель Свято-Духівського храму о. Василій Похилець. Першими пасажирами були маленькі першокласники.
Наталія Кобаль