Відчуває підтримку виборців та колег-депутатів

Ми звикли до думки, що депутат – це людина, котра займається підприємницькою діяльністю, або ж займає гарну посаду в державній чи приватній установі. Цей роками усталений стереотип, ламає депутат міської ради Еліса Сідей. Свого часу вона мала продуктовий магазин, та зараз мама трьох дочок – домогосподарка. Тож і не дивно, що за свою депутатську діяльність каже «моя робота».
– Балотуватися в депутати міської ради мені запропонував Владіслав Поляк. Я не є членом партії «Відродження», проте вже з власного досвіду можу впевнено констатувати, що в міській раді у нас хороша, згуртована команда однодумців. Я є депутатом 25-го округу, куди входять вулиці Довженка, Висоцького, Рєпіна, Затишна і Лєрмонтова. Позаяк я живу в цьому окрузі, то добре знаю всі проблемні питання, що хвилюють людей. Їх і намагаюся поступово вирішувати. Завдяки підтримці міського голови Степана Бочкая, цьогоріч ми капітально підсипали всі вулиці мого округу. Проте на вулицях Висоцького та Довженка, де їздить чимало транспорту, знову робляться вибоїни і ями. Мешканці вулиці Лермонтова скаржаться, що через тваринний ринок, який розміщено на їхній вулиці, у неділю їздить багато транспорту, через це вони у вихідний день зранку не можуть виспатися, окрім того продавці на торгівельних точках залишають за собою багато сміття. Люди просять перенести базарний день на інший день. У нашому місті була неосвітленою єдина вулиця Затишна. Встановили нові опори і вставили світильники. Минулого тижня тут вже включили світло. Наступного року по вулиці Лермонтова старі світильники замінимо на нові – енергозберігаючі. На моєму окрузі був встановлений дитячий майданчик, тож спільними зусиллями ми його оздоблюємо, зробили футбольне та волейбольне поле для діток. Всього на цих п’ятьох вулицях проживає 153 хлопчиків та дівчаток віком до 14 років, тож відрадно, що їм є де гратися. Торік ми встановили на майданчику ялинку, заввишки 6 метрів, де влаштували новорічне свято з хороводами і подарунками. Плануємо вуличні гуляння і цьогоріч, – розповідає Еліса Миколаївна. – Одним із пунктів моєї передвиборної програми було заасфальтувати вулиці Довженка і Висоцького. Сподіваюсь, що до кінця моєї каденції нам вдасться це реалізувати. Та перш за все маємо зробити центральне водопостачання, якого тут нема, проте існують проблеми з водою. Наразі створюємо вуличні кооперативи по вул. Довженка, Висоцького та Рєпіна, виготовляємо проектно-кошторисну документацію. Водопровід прокладатимемо частково за власні кошти і з бюджету. Міськрада до вулиць воду підвела, резервуари встановила.
– У мене дуже хороший округ, тут живуть порядні люди. Кожен стежить за чистотою і порядком коло свого обійстя. Коли влаштовуємо суботники благоустрою – залюбки долучаються. Навіть дітки на майданчику сміття збирають. Тому я щиро вдячна всім їм за підтримку, – каже депутат. – Позаяк я на депутатському поприщі новачок, то багато чого вчуся у досвідчених колег. Особливо мені допомагають  Тетяна Сугай та Михайло Роман, а також Олександр Товт та секретар міськради Катерина Зеленяк. Коли є порозуміння, повага, взаємовиручка та підтримка, тоді й питання вирішувати набагато легше.
Наталія Кобаль