Відкриття нового цеху у Чепі 10-тирічний ювілей IMS Connector Systems

Минулого четверга філія IСS, що з 2007 року діє у селі Чепа та займається виробництвом мікрокабелів та пристроїв різного призначення складанням компонентів до електронного обладнання, відзначив свій ювілей. З цієї нагоди цех відвідала власниця консерну IMS Connector Штефані Шултесс з сином Рудольфом, генеральний директор IСS Крістіан Бітцер, керівник фірми у м. Шопрон (Угорщина) Ерік Гойош, керівники виконавчої влади, голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк, його заступник Єва Данич, заступник керівника апарату РДА Ігор Вантюх, гості з Німеччини та Угорщини.
Після ознайомлення з виробництвом у цехах, власниця Штефані Шултесс та виконавчий директор українського підприємства Іштван Гегедюш перерізали стрічку нового виробничого цеху, що дозволить додатково створити більше 100 робочих місць. Розширення виробництва фірма проводить паралельно з автоматизацією виробництва.
Присутніх на святі гостей на правах господаря, виконавчий директор чепівського підприємства Іштван Гегедюш, який провів короткий екскурс становлення виробництва у закарпатському селі. у новому цеху працівників підприємства вітала власник Штефані Шултесс, яка щиро подякувала працівникам та адміністрації чепського підприємства за якісну, добросовісну роботу. Виступаюча, зокрема, наголосила, що керівництво концерну турбується про своїх робітників, як мати за своїх дітей. 10 років тому, коли у Чепі відкрили цех, стабільну роботу надали 42 мешканцям.
За минулі роки систематично розширювали виробничі площі, тож на даний час робочими місцями забезпечені 105 жінок з навколишніх сіл. Працюють на давальницькій сировині. Реалізовують продукцію в Європі.
Концерн був заснований дідом Штефані Йоганном Моратом у 1863 році у Німеччині у «Чорному» лісі. На сьогоднішній день підприємства концерну діють також в Угорщині, Китаї та на Україні в с. Чепа. «Завдяки таким керівникам, як Іштван Гегедюш, замовники задоволені якістю продукції, що має попит на ринку. частину доходів використовуємо на розвиток виробництва. Без вашої участі нам не вдалося б досягти успіху», – зауважила пані Штефані.
На підприємстві в Чепі звернули увагу на «Скриньку нових ідей». Тут кожен може висловити своє бачення, свою нову ідею щодо виробництва. За словами виконавчого директора Іштвана Гегедюша, дуже часто запропоновані новації реалізовують у виробничому процесі. Керівництво усвідомлює, що для того, аби могли рухатися вперед, необхідна інтеграція, креативність ідей, сміливість приймати нестандартні рішення.
Генеральний директор Крістіан Бітцер, який щороку навідуються на Виноградівщину, у своєму вітальному слові висловив щиру вдячність чепівцям та працівникам з навколишніх сіл за добросовісну роботу, директору чепівського підприємства Іштвану Гегедюшу.
Після виступів гостей учні Неветленфолівської ДШМ під керівництвом Калмана Кіраля порадували присутніх чудовим змістовним концертом. Щирими оплесками публіка оцінила програму юних дарувань.
Маргарита Станко