Відзначили річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На площі Миру у Виноградові керівники району та міста взяли участь у мітингу з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
керівники установ та організацій, учні і вчителі загальноосвітніх шкіл району поклали корзини квітів до меморіального комплексу воїнам-визволителям та стелли розстрілу партизан-підпільників, меморіальної дошки січовим стрільцям та меморіального комплексу воїнам, загиблим під час проведення антитерористичної операції.
«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні та воїнів АТО.
9 травня по всій Україні відзначають День Перемоги над нацизмом.  У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала жорстока війна, низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Гаслом цієї дати є: «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
В обласному центрі Закарпаття за участю перших осіб краю – Михайла Рівіса  та Геннадія Москаля покладено квіти до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям», що на українсько-словацькому кордоні.
У заході також взяли участь керівники правоохоронних та контролюючих структур, представники ветеранських організацій, військових частин, військкомату, громадськості. Після покладання квітів прозвучав Гімн України та постріли почесної варти.
Вл. інф.