Виставкова зала «Імпасто» репрезентує «Зимову феєрію»

Перспектива гарного настрою, незабутніх епізодів, відчуття простору та зимового затишку… Колегія митців нашого краю дарує споглядачу справжню палітрову феєрію.
Виставку живописних полотен відкрили у виставковій залі «Імпасто» 23 грудня. Традиційне коло любителів  мистецтва зацінило зібрану колекцію місцевих художників під назвою «Зимова феєрія». Феєрія, що викликає чуття первозданності природи та любові до рідного краю.
Серед переліку митців: Федір Сільваші, Олександр Шандор, Павло Кутлан, Іван Токач, Гелена Матій, Петро Коцан, Василь Гудан, Маргарита Тегзе, Діана Добош, Валентина Костьо, Генці Тіводор, Вікторія Тайпс.
Різні вікові категорії художників, різні стилі, техніка виконання… і єдиний погляд у перспективу душі з окрайцями найдивовижніших фантазій реальності, що дарує, як природа так і людська уява. Схоже, це один з приємних дарунків виноградівцям та гостям міста  на Новорічно-Різдвяні свята. Насолодитись «Зимовою феєрією» можна впродовж січня.  
З привітанням угорської народної пісні  виступила Вікторія Марко з Пийтерфолво. Виконання на цитрі (стародавній угорський інструмент) залишив  гостей у приємному захваті. Додали ілюстративно-словесного захоплення від зимових пейзажів пензля поетеса Надія Любка та громадський діяч Марія Селехман. Остання, як завше, не залишається байдужою до культурно-мистецького життя міста, цим самим вносячи в нього краплину особистісного самобутнього погляду…
Вл. інф.