Вшанували пам’ять дідів-визволителів

У День пам’яті та примирення біля пам’ятника воїнам-визволителям Другої світової війни у селі Великі Ком’яти зібралося чимало людей. Тут проходив мітинг-реквієм під символічною назвою «Пам’ять жива». Першою до односельчан звернулася сільський голова Сніжана Попович, яка наголосила на важливості не забувати звитяжність наших дідів-прадідів, завдяки котрим ми зараз живемо під мирним небом. У знак вдячності та шани, Сніжана Володимирівна піднесла до постаменту корзину з квітами.
Відтак всіх присутніх до сліз зворушили виступи підростаючого покоління. Читаючі вірші, учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури (керівник Ганна Кобаль), підносили до підніжжя воїнів запалені свічки, полум’я яких символізувало їх незгасну пам’ять про дідів-визволителів.
Особливу увагу заслуговують виступи найменших аматорів сцени – вихованці двох старших груп ДНЗ «Сонечко» – «Бзжілка» та «Калинка» під вмілим керівництвом музкерівника Світлани Бірсак підготували патріотичні віршики та пісеньку «Розквітають маки навесні…». Всі хлопчики та дівчатка вселили підніжжя пам’ятника букетами живих квітів.
Пам’ять про наших батьків-визволителів – їх дідів-прадідів житиме у віках!
Марта Шаркаді, с. Великі Ком’яти