ЯК ГАРНО МАТИ ДРУЗІВ

Саме таку назву має чергова збірка ка­зок та оповідань славнозвісної майстрині слова Юлії Драгун, яка ввійшла до серії «Читальник», а, отже, її можна буде ку­пити у будь-якому книжковому магазині України. І дійсно, друзів у нашої героїні є чимало, бо ж значна їх частина прийшла розділити з авторкою цю радість. Пре­зентували 18-ту за рахунком книжку Юлії Юріївни в читальній залі Виноградівської районної бібліотеки для дітей, оскільки саме для підростаючого покоління вона й написана.

Дорога глянцева палітурка, чудові ілюстрації Г. Ю. Швець, гарний білий папір та якісний друк. Її приємно тримати в руках. А, починаючи читати, розумієш, що й дуже корисно, адже кожен рядок просочений одвічною мудрістю віків. З цієї збірки юні читачі у доступній для них формі почерпнуть духовні цінності дружби та любові до природи і всього оточуючого. Саме це наглядно продемон­стрували глядачам – школярам міських одинадцятирічок №2 та №4. Діти із за­хопленням слухали розповідь Доброї Феї, дивилися інсценізацію казки «Нічна красуня», яку майстерно виконали учні 5-го класу ЗОШ №2. Бібліотекарі показали лялькову виставу за казкою Юлії Драгун «День добрих справ» та читали дітям казки та оповідання із збірки. А учні Ви­ноградівських ЗОШ №4 та дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока підготували Юлії Юріївні справжній сюрприз – малюнки до її творів, а також пісенний подарунок (керівник Світлана Гнетило).

З «народженням» нової книжки Юлію Драгун вітали директор ЦБС Катерина Вашкеба, начальник відділу культури Виноградівської РДА Василь Югас, жур­наліст та письменник Василь Горват, гро­мадська активістка і палка шанувальниця друкованого слова Марія Конкіна. Були, звичайно, слова подяки та оберемок квітів від сина Володимира, засновника торгової марки натуральних соків «Драгун».

Зараз Юлія Драгун готує до друку ще дві книжки. Тож – до нових зустрічей!

Наталія КОБАЛЬ