Як маленькі ретро-випускники «Бугі-Вугі» з мамами танцювали

Беззмінним символом креативності, яскравого індивідуалізму та екстравагантності є стиль ретро. Він перетворює сіру буденність в свято, наповнюючи кожен день позитивними емоціями. Адже всім відомо – як ми відносимось до життя, так і воно до нас .
Для декого з наших гостей ретро – це пісні молодості, пісні минулих років. А все нове – добре забуте старе. Стиль ретро – це модний напрям, в якому використовуються деталі, характерні минулим десятиліттям. Іншими словами, це – дух минулої епохи у сучасному виконанні. Не бійтеся експериментувати і будьте оригінальними, завжди пам’ятайте: яскраві і незвичайні люди неодмінно приковують до себе увагу.
Яскраві, стильні, безтурботні, неперевершені образи ретро пробуджують у багатьох сильне бажання сісти в машину часу і поїхати в минуле – в час котушкових магнітофонів, вінілових пластинок, драйвового «Бугі-вугі». Тож і ми вирішили зробити цей випускний для дошкільнят тематичним святом і, хоча б на мить, підсвідомо перенестися у запальне минуле. Я щиро вдячна батькам, котрі підтримали ідею проведення випускного свята в стилі ретро. Всі дотримались дрес-коду, взяли не лише активну участь у придбанні вінілових пластинок для прикрашення залу в даному стилі, а й зробили подарунок своїм дітям, затанцювавши танець «Бугі – вугі».
Загалом цьогоріч випускниками нашого садочку стали 47 хлопчиків та дівчаток. Всі вони через місяць сядуть за шкільні парти і в їх житті почнеться новий етап. Та ми щиро віримо, що яскраві миті дошкільного життя супроводжуватимуть їх щирими посмішками та позитивними, ностальгічними спогадами.   
Світлана ЛендЕл,
завідувачка Великоком’ятівського ДНЗ