Ювілейний фестиваль запрошує до Виноградова

Через декілька днів наш квітучий Виноградів прийматиме учасників та гостей ювілейного ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона – 2018» імені Андрія Гріги. Наш відомий земляк і маестро, Почесний громадянин Виноградова став його натхненником. Саме Андрій Гріга доклав чималих зусиль, аби це чудове і вже традиційне дійство з популяризації серед молоді різних жанрів мистецтва та пошуку молодих талантів набуло високого визнання не лише в нашому краї, а й далеко за його межами.
Засновником та головним спонсором конкурсу-фестивалю «Кришталеві грона» є Виноградівська міська рада. А до його проведення долучається чимала команда організаторів, меценатів та творчої інтелігенції.
Робота до цього масштабного свята музики і танцю, яке стало одним із головних заходів, що проводяться у Виноградові в рамках святкування чергової річниці Дня міста, перейшла в активну фазу. Організатори готують, як завжди, дуже багато сюрпризів для містян та гостей нашого прекрасного куточка під Чорною горою. Але про деякі секрети нам все ж таки вдалося довідатися.
За словами директора конкурсу-фестивалю «Кришталеві грона» Юрія Сидора, цьогоріч оргкомітет особливо ретельно підійшов до його підготовки, планує зробити захід цікавим і насиченим, який би запам’ятався не тільки його учасникам, а й усім присутнім. Наразі вже створено ювілейний логотип конкурсу, а також виготовлена буклетна продукція, фахівцями зі Львова розроблено професійне оформлення сцени. Також ведеться активна робота, щоби всі учасники і члени журі змогли не тільки плідно попрацювати під час конкурсних днів, а й добре відпочили та з користю провели вільний час.
Основна програма залишається традиційною. З 22 серпня розпочинається заїзд, затим для конкурсантів буде проведений вечір знайомств у JJ-клубі, шоу-конкурси «Міні-міс» та «Міс» – «Кришталеві грона – 2018», планується екскурсія по місту і на озеро Синевир, а протягом усього перебування безкоштовний відпочинок у розважально-готельному комплексі «Чорна гора» і, звичайно, нові цікаві враження та багато зустрічей.
25 серпня, як і 20 років поспіль, задзвенять позивні фесту, які сповістять про його відкриття. А завершиться музичне свято 28 серпня великим гала-концертом у амфітеатрі парку Перені, де виступлять кращі з кращих молодих талантів, члени журі та володарі гран-прі «Кришталевих грон» різних років. Ведучими музичного дійства на малій сцені будуть переможці міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасниці телевізійних проектів Софія Терлецька та Анастасія Баліцька, а гала-концерт проведуть учасниця міжнародних і всеукраїнських конкурсів та телевізійного проекту «Голос країни», володарка гран-прі фестивалю «Кришталеві Грона – 2008» Катерина Давиденко, а також відома і популярна «Наша файта».
Кожен учасник отримає ювілейний значок та сувенір – запашний пряник від умілого кондитера, а ще всі зможуть поласувати ювілейним тортом. Крім того, буде оформлена спеціальна фото-зона.
Наразі вже подано 100 заявок від конкурсантів, серед яких окремі виконавці та колективи з різних куточків Закарпаття і України, зокрема, Івано-Франківська, Львова, Вінниці, Рівного, Харкова, Запоріжжя, Луганська, Миколаєва, Кропивницького, Краматорська, Бродів, Києва, а також із закордону – Білорусі, Молдови, Румунії, Болгарії, Греції і Польщі. Наше місто представлятимуть двоє учасників. Але це не остаточна цифра, бо прийом заявок триває до 20 серпня.
Таланти співаків і танцюристів оцінюватиме професійне журі: керівник Заслуженого театру естради, педагог, продюсер з м. Барановичі (Білорусія) Лариса Довят; старший викладач естрадного вокалу Слов’янського університету м. Кишинів Людмила Ложкіна; співак, заслужений артист України, учасник «Голосу країни» Ян Костирко з Харкова; музичний продюсер, викладач, методист, зав. вокальним відділом школи мистецтв №5 з м. Біла Церква Галина Белогур; співак і композитор Ерік Вайда з Києва; суддя і тренер з бальних танців, постановник хореографічних спектаклів, доцент Українского Європейського університету з Рівного Сергій Корочанський; співачка, лауреат та переможець всеукраїнських і міжнародних конкурсів, володар гран-прі «Кришталеві грона – 2000», наша землячка Агнета Гриценко; балетмейстер, заслужений працівник культури України Іван Пастеляк із Ужгорода; голова журі – продюсер, педагог із Тбілісі (Грузія) Ірма Гвініашвілі.
Тож, як завжди, конкурс-фестиваль обіцяє бути надзвичайно захоплюючим і феєричним. Гостинний Виноградів запрошує всіх на свято яскравих і незабутніх вражень – ХХ ювілейний фестиваль «Кришталеві грона – 2018».
Любов ТОКАЧ