Закарпатські обранці визначилися з першим заступником голови облради та ухвалили низку важливих рішень

У вівторок, 8 грудня, під головуванням нового очільника облради Михайла Рівіса відбулося третє пленарне засідання першої сесії  обласної ради VІІ скликання.
У роботі засідання взяли участь голова ОДА Геннадій Москаль, перший заступник Генерального консула Угорщини в Ужгороді Ласло Віда, новообрані голови районних рад, міські голови міст обласного значення, голови райдержадміністрацій, керівники правоохоронних і контролюючих органів, представники  ЗМІ.
«Сьогодні органи місцевого самоврядування переживають глибинні реформи, громади стають господарями і самі визначають, як їм жити і розвиватись. Головне зараз – це щоденна конкретна робота кожного, спрямована на досягнення завдань, які ставить перед нами держава», –  зазначив   Михайло Рівіс  і привітав усіх самоврядців краю з професійним святом,  побажавши успіхів у роботі, достатніх фінансових ресурсів для реалізації планів, процвітання всіх міст і сіл нашого краю, миру, добра і достатку в кожній родині.
Оскільки переважна більшість депутатів обласної ради обрана вперше, то для них провели невеликий інструктаж, як користуватися пультом та картками, після чого присутні депутати, а таких зареєструвалось 61,   приступили до роботи.
Після оприлюднення головуючим  цілої низки депутатських запитів та звернень  обласні парламентарі  розглянули порядок денний першої  сесії  обласної  ради  VІІ скликання.  
Відтак очільник облради  запропонував на цю посаду Йосипа Йосиповича Борто, представника «КМКС» Партії угорців України. Пізніше Йосип Йосипович окреслив з трибуни  своє бачення діяльності облради, зазначивши: «Всі ми зацікавлені, щоб на Закарпатті був мир, стабільність, покращувались умови життя.  Це неможливо без ефективної  роботи облради. Для цього необхідно узгодити  позиції політичних партій, врахувавши пропозиції депутатських груп, фракцій та окремих депутатів, консолідувати депутатський корпус у найважливіших питаннях, які турбують жителів краю.  Ми повинні зробити все, щоб Закарпаття стало раєм для  туризму, де мирно, дружно і комфортно проживають  люди різних національностей. Ми повинні більш ефективно використовувати геополітичне та географічне положення області, зміцнювати транскордонне співробітництво із сусідніми країнами, зокрема шляхом  відкриття нових пунктів пропуску тощо».
 Далі відбулася процедура таємного голосування. У підсумку  кандидатуру Йосипа Йосиповича Борто на посаду першого заступника голови облради підтримало 45 депутатів. Михайло Рівіс привітав свого першого заступника та запросив у президію.  
На пленарному засіданні також ухвалено рішення  присвоїти голові обласної ради третій ранг посадової особи місцевого самоврядування та оплату праці згідно зі штатним розписом виконавчого апарату обласної ради.  
Також присвоєно ранг посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради та оплату праці. За пропозицією  Геннадія Москаля  відтепер Йосип Йосипович матиме 4 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Розглянули та схвалили депутати і рішення про  утворення постійних депутатських комісій та президії облради.
На завершення Михайло Рівіс подякував всім за плідну, злагоджену роботу в залі  та закрив першу сесію обласної ради VII скликання.
Прес-служба Закарпатської облради

comments powered by HyperComments