Завдяки ТОВ «Український аграрний холдинг» це літо стало незабутнім для багатьох дітей

Щороку дітям працівників підприємств холдингу, зокрема СТОВ «Агро-Лучки» та ТОВ «Берегівське ХПП», надають безкоштовні путівки до кращих оздоровчих центрівУкраїни та Болгарії
Щороку керівництво Українського аграрного холдингу та підприємств, що входять до його складу, зокрема СТОВ «Агро-Лучки» та ТОВ «Берегівське ХПП», піклується про відпочинок дітей своїх працівників. Це літо також додало радості малечі, адже майже 100 дітей мають можливість оздоровитися в найкращих закладах України та Болгарії. Загалом, на відпочинок у 2018 році Український аграрний холдинг виділив близько мільйона гривень. Окрім дітей своїх працівників, сільгосппідприємство подбало про дітей із соціально вразливих категорій. Наприклад, профінансували поїздку на море п’ятьом сиротам із Прилуцького району на Чернігівщині. На 60 тисяч гривень надало допомогиСТОВ «Агро-Лучки» Українського аграрного холдингу на відпочинок у Хорватії дітей із Закарпатської області, батьки яких загинули або отримали поранення в зоні АТО.
Перші відпочивальники уже повернулися додому. Привезли з собою силу-силенну позитивних вражень від чудових курортів, нових знайомств, якісно організованого дозвілля, теплого моря й ласкавого сонця. Так, 50 діток мали нагоду оздоровитися в Болгарії, у дитячому таборі «MidiaGrandResort», що знаходиться на околиці невеличкого міста Ахелой. Два тижні перебування в цьому дивосвіті викарбуються в пам’яті щасливих дітей назавжди. Серед багатьох плюсів табору слід відзначити якісне чотириразове харчування за принципом шведського столу, коли кожен обирав страви на свій смак у необмеженій кількості. Продукти для дітей вирощують спеціально у власному господарстві.
На високому рівні організоване дозвілля. Упродовж усього дня, аж до відбою, дітей розважали аніматори: в басейні, на морі, на сцені. Щовечора проходили різноманітні шоу-програми, концерти, конкурси, у яких могли взяти участь усі охочі. Професійні тренери часто-густо допомагли відкрити потенційні здібності й таланти.
Видовищним став виступ і дітей працівників Українського аграрного холдингу, котрі взяли участь у конкурсі «Голос». Дуже швидко зорганізували групу танцюристів для 11-річної солістки Анастасії Цігуш із Батьова, аніматори допомогли зробити хореографічну постановку з використанням фітболів. Старші дівчатка групи УАХ змогли проявити себе в ролі стилістів, вони створили образ артистці й танцюристам: нафарбували, зробили зачіски, одягли відповідно до задуму номеру. У результаті, гурт Українського аграрного холдингу отримав шквал оплесків від глядачів, схвальні відгуки суддів конкурсу, чудові фото та диплом.
Це стало гарним досвідом для всієї групи, адже об’єднало дітей із різних міст і сіл України, де працюють підприємства УАХ: із Рожнівки й Бобровиці Чернігівщини, з Києва й Мукачева, з Бердичева Житомирської області й Виноградова на Закарпатті… Потоваришували всі – і восьмирічні діти, і шістнадцятирічні підлітки. На два тижні вони змогли стати однією сім’єю, багато хто продовжує дружити й після повернення додому. І це прекрасно. Напевно, нам, дорослим, є чому повчитися у підростаючого покоління: умінню долати бар’єри в спілкуванні, щиро сміятися, не зважати на географічне походження та соціальний статус батьків.
Багато світлин та естетичної насолоди отримали відпочивальники під час екскурсії до стародавнього міста Несебр, що знаходиться на півострові та має багату історію. Живописні краєвиди древніх церков, руїни фортеці, скелі на узбережжі викликали захват у кожного, а розповідь екскурсовода ще й допомогла поповнити знання з історії.
Окрім перелічених плюсів, дітям пощастило стати свідками видовищного культурного заходу – Міжнародного фестивалю «Морська перла», який проходить на території табору раз на рік. Упродовж трьох днів на сцені виступали солісти та колективи з різних країн у вокальному, інструментальному, хореографічному жанрах. Вдалося ознайомитися з піснями й танцями різних народів: Болгарії, Молдови, Грузії, Ізраїлю, Білорусі, Казахстану та ін. Завершилося свято грандіозним феєрверком і величезним тортом.
Про те, що запам’яталося й сподобалося в подорожі найбільше, нам розповіли діти з Виноградова.
Євгенія Савинець:
Я в захваті від подорожі до Болгарії. Це і ласкаве море, і нові знайомства, і вражаючий фестиваль. Буду сумувати за нашими веселими посиденьками на балконі, за друзями, особливо за наймолодшими, які додали багато позитиву до загальної атмосфери. Словом, це було незабутньо.
Іван Товт:
Чудовий відпочинок у чудовому місці. Не вистачає слів, щоб передати приємні емоції від перебування в Болгарії. Дуже радий, що завдяки компанії, де працює мій тато, вдалося провести незабутні два тижні, насолодитися морем, веселим товариством і, звичайно, літом.
* * *
Іще кілька груп дітей зможуть поїхати до Болгарії та в Карпати наприкінці літа. Сподіваємося, їхній відпочинок буде веселим і яскравим.
Валентина Смаль