Захиснику України – наша підтримка і повага

Саме під такою назвою у середу у актовому залі управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА проходила щорічна благодійна акція. Зір милували справжні шедеври – малюнки школярів та виготовлені вмілими дитячими руками обереги.
– Цього навчального року це перша наша акція із 3 традиційних, які проводимо щороку з моменту початку антитерористичної операції на Сході країни. Приурочено її нашим славним захисникам до дня Українського козацтва. Окрім малюнків, подарунків та оберегів для військових, що зараз перебувають у лоні війни, школярі зібрали і 7,5 тис. грн. На що їх використати, вирішать волонтери, котрі знатюь краще знають потреби військових. Відрадно, що ми маємо змогу допомогти тим, хто боронить цілісність і суверенітет нашої держави. Проте щоразу, організовуючи такі акції, молимо Бога, аби вони були останніми, аби війна скінчилася і на нашій українській землі запанував мир, – каже методист райметодкабінету управління освіти Віра Столець.
– Ми щиро вдячні, що впродовж трьох років ви крокуєте разом з нами. За цей період все змінилося: ситуація на Сході, потреби військових… Армія стала на ноги. Нас також поменшало, але ми функціонуємо і раді, що маємо змогу допомагати. От тепер закупили для наший військових радіостанції, вартість однієї 2 тисячі гривень. Такі тактичні речі, форма, взуття і обереги – це все, що потрібно солдатам. Колосальну психологічну підтримку для тих, хто в окопах, відіграють дитячі листи та малюнки. Нещодавно ми відправили на передову першу за трирічну історію функціонування волонтерського руху посилку без дитячих листів. Раді, що ви їх знову підготували. Також нагадуємо, що продовжується благодійна акція «Добро жменями», під час якої продовжуємо збір пластикових кришечок. Відрадно, що саме Виноградівщина є лідером у цій акції. Найбільше кришечок зібрали у міській ЗОШ №8 (14729 кришечок), Великокопанська ЗОШ (10725) та Вилоцька ЗОШ №1 (9135), яким даруємо волонтерські рюкзаки, власників яких визначать у школі, – виконав приємну місію координатор Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів Михайло Роман і озвучив зміни у графіку роботи  волонтерського офісу: відкритий у вівторок (чергова Ольга Гал) та четвер (Мальвіна Савинець) з 11.00 до 14.00 год. На завершення хвилиною мовчання вшанували пам’ять волонтерки, котра стояла у витоків заснування Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів Ольги Шерегі, яка  недавно відійшла у вічність.
Наталія Кобаль