Жити хочеться…

У медичній картці 40-річного городянина Вадима Кормоша ціла купа діагнозів. Основні – цукровий діабет, І тип, важка форма; хронічна ниркова недостатність. За останні роки почав стрімко втрачати зір… Цукровим діабетом хворіє з 1991 року, а от у 2012 році повністю перестали працювати нирки, тож йому прописали гемодіаліз. Як розповідає сам Вадим Васильович, лікування дуже дороге, проте держава періодично забезпечує всім необхідним.
Для того, аби жити, чоловіку терміново потрібно зробити складну подвійну операцію з пересадки підшлункової залози (котра відповідає за виділення цукру в організмі) та з пересадки нирки. Про трансплантацію на Україні мова взагалі не може йти, оскільки, згідно закону, донорами можуть бути тільки близькі родичі. Тож він вже пройшов медичне обстеження в Угорщині. Прооперувати його беруться медики у Будапешті. Вартість операції та реабілітації – 40 тисяч доларів США. Таких грошей інвалід І групи не має. У В. Кормоша вища юридична освіта, він працював юристом спочатку у Виноградівській РДА, потім у міській раді, та через погіршення стану здоров’я вимушений був піти на пенсію.
Вадим Васильович дуже хоче жити і просить всіх небайдужих допомогти йому. Гроші можна переказувати на рахунок 5168757394648630 у АТ КБ «Приватбанк» на ім’я Кормош Вадим Васильович. № тел. 050-848-85-29