Знайомтеся: кандидат у депутати Верховної Ради України Роман Роман

Народився 6 січня 1977 року в селі Угля, Тячівського району. Отримав вищу юридичну освіту в Національній юридичній академії України ім. Я. Мудрого, м. Харків та вищу економічну у Київському національному торговельно-економічному університеті. Працював слідчим у органах прокуратури Закарпатської області, керівником районних відділів державної виконавчої служби управління юстиції у Закарпатській області, у тому числі кілька років у Виноградівському районі.
На даний час працює приватним виконавцем виконавчого округу Закарпатської області, депутат міської ради, викладач Карпатського коледжу ВНЗ «Університет «Україна», займається громадською діяльністю.
Наразі має понад 20 років стажу роботи в юриспруденції. Одружений, з дружиною виховують трьох синів.

Керівник ОСББ та співзасновник ГО «Обласна асоціація СББ «Закарпаття», які надають допомогу в створенні та діяльності ОСББ краю.
З 2015 року депутат міської ради VII скликання від ВО «Свобода», у складі депутатських комісій з питань ЖКГ та з гуманітарних питань.
У 2016 році з однодумцями заснував ГО «Клуб моржів», основною метою діяльності якого є популяризація здорового способу життя громадян, захист довкілля.
У 2018 році очолив Закарпатську організацію МГО «Міжнародна антикорупційна асамблея», головною метою діяльності якої є боротьба з корупцією, правова освіта населення, та залучення громадян до активного впливу на суспільне життя.
Спільно з однодумцями протягом 2017-1019 років організував громадськість задля збереження природи і не допустили незаконне будівництво міні- та мікро-ГЕС спочатку на річці Ріка, Хустського району (7 одиниць), а надалі добилися заборони будівництва ГЕСів на території Закарпатської області за межами населених пунктів (ще 30 МГЕС на території Рахівського та Тячівського районів). Займається протидією торгівлі наркотиками, незаконному виділенню землі, будівництву інших небезпечних для довкілля об’єктів.
Програма дій кандидата у депутати:
1. Скасування недоторканості народних депутатів, суддів, реальний механізм відкликання депутатів усіх рівнів, прийняття Закону про імпічмент Президенту.
2. Справедливі тарифи для людей, замість корупційних надприбутків для олігархів. Контроль держави та громад над підприємствами-монополістами та природними монополіями, енергодобувними та енергорозподільчими підприємствами (обленерго, облгази), за рахунок цього тарифи на комунальні платежі, які є доступники для населення.
3. Капітальний ремонт доріг державного та місцевого значення Виноградівського району, відновлення роботи місцевих підприємств по ремонту доріг, використання продукції місцевих кар’єрів;
4. Запровадити державну програму відновлення інфраструктури сіл. Забезпечити фермерів дешевими кредитами та дотаціями.
5. Податкова реформа. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки. Підтримка середнього класу. Забезпечити підприємців дешевими кредитами.
6. Приведення пенсій до рівня реальних потреб, створення умов для гідного життя малозабезпеченим верствам населення.
7. Реформа у сфері охорони здоров’я. Впровадження страхової медицини. Забезпечення достатнього пакету безоплатних медичних послуг для населення.
8. Створити нашим заробітчанам умови для повернення на Батьківщину. Вважати інвестиціями й не оподатковувати зароблені ними гроші та майно.
9. Будівництво сучасних сміттєпереробних заводів, виділення земельних ділянок під тверді та побутові відходи та впровадження роздільного збору сміття. Посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за засмічення лісів та річок.
10. Протидія наркозлочинності на теренах Закарпатської області через кардинальне оновлення особового складу правоохоронних органів, зміни до законодавства, щоб виключити звільнення продавців наркотиків під заставу грошових коштів
Для можливості реалізувати цю програму сподіваюся на вашу підтримку!
З повагою, Роман Роман,
кандидат у депутати Верховної Ради
України від 73 округу

Матеріал друкується на правах політичної реклами